Policisté splnili přání 8letému chlapci, který bojuje s rakovinou. Na tenhle zážitek nikdy nezapomene

Agresivní léčba působí malému školákovi téměř nepřetržité bolesti. Díky neobvyklému zážitku, který mu policisté nachystali, mohl aspoň na chvíli na své utrpení zapomenout.

Chlapec v policejní čepici i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nesplnit dítěti přání je pro většinu rodičů v podstatě nemyslitelný akt. Obzvlášť když je ratolest vážně nemocná, jsou ochotni udělat v podstatě cokoli, aby na její tváři vykouzlili úsměv. Podobně jako rodiče malého chlapce, který statečně bojuje s rakovinou ve třetím stádiu. Jenže je čekal dost náročný úkol, protože snem jejich osmiletého syna bylo stát se policistou. Nakonec se ale všechno podařilo.

Policie pomohla splnit přání nemocného chlapce

Osmiletému Landenu Baerovi z York County v americkém státě Pensylvánie byla diagnostikována rakovina ledvin ve třetím stádiu. Podle webu YorkDailyRecord musel školák absolvovat drastickou léčbu, která ho velmi vyčerpávala. Kvůli agresivní chemoterapii měl velké bolesti a byl pořád nemocný. Jeho zoufalá matka Brittany se obávala nejhoršího a snažila se pro syna udělat všechno, co mu na očích viděla.

Samoživitelka kvůli covidu přišla o práci a neměla peníze na nákup pro své 3 děti. Policie jí pomohla milým gestem

Velkým přáním Landena bylo stát se policistou. Líbilo se mu, že strážci zákona honí padouchy a pomáhají lidem. Milující matka mu to chtěla dopřát, ale nebylo to tak snadné. Obrátila se na charitativní organizaci Make-A-Wish, která pomáhá plnit sny vážně nemocným dětem. Boj s nemocí byl nepředstavitelně tvrdý, ale zpráva, že se stane policistou, malého školáka nadchla a dodala mu energii.

Policejní nováček hned dopadl zloděje

V den D nemohl Landen dospat. Poprvé za několik měsíců vstal z postele dřív než jeho máma. Byl tak nadšený, že trýznivá bolest jakoby najednou zmizela. Oblékl si uniformu a v doprovodu maminky zamířil na policejní stanici v severovýchodním okrsku, kde do rukou soudce složil slavnostní přísahu a dostal policejní odznak. „Jsem opravdový policista,“ radoval se poté šťastný Landen. Ale to nebylo všechno.

It was our honor to grant Landon B.’s Make-A-Wish come true today. He was sworn in as a police officer for the day and…

Zveřejnil(a) York County Regional Police Dept. dne Pátek 14. ledna 2022

Policisté nemocnému chlapci splnili jeho sen se vším všudy. Malý nováček hned nastoupil na první směnu a dokonce dopadl pachatele zinscenované krádeže, kterému nasadil pouta. Projel se policejním autem, usedl v kokpitu vrtulníku a zúčastnil se výcviku policejních psů. „Vidět znovu úsměv na jeho tváři bylo úžasné,“ cituje web MakeAWish Brittany. Přestože se Landenovi začala vracet bolest, vzpomínky na den splněného přání v podobě desítek fotografií, kterými má vyzdobený pokoj, mu pomáhají s rakovinou bojovat.

Co říkáte na hezké gesto policie?

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články