Žena porušila zákon a ohrozila tak své 3 děti. Místo trestu jí dobrosrdečný policista finančně pomohl

Pokud jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste neměli moc peněz a ve vašem okolí nebyl nikdo, kdo by vám pomohl, určitě víte, že není snadné se z ní dostat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Asi málokdo si umí představit, jak těžké to občas mohou mít matky samoživitelky, i když se starají jen o jedno dítě. Jakmile se ovšem žena dostane do situace, kdy má děti rovnou tři a není nikdo, kdo by jí pomohl, může to být problém. Dobří lidé ovšem naštěstí stále existují.

Obyčejná jízda autem se změnila v něco jiného

Andrella Jackson je žena, která má na starost rovnou tři své vlastní děti a je na ně úplně sama. Jednoho dne se vydala na cestu autem, problém byl ovšem v tom, že dvě její nejmenší děti neměly autosedačku. To se neobešlo bez povšimnutí a zanedlouho je zastavil policista Kevin Zimmermann. Celá situace byla na tučnou pokutu, jelikož žena tímto chováním ohrozila životy svých dětí.

Andrella se ale přeci jen pokusila situaci Kevinovi vysvětlit. „Je mi to líto, mám ještě spoustu nezaplacených účtů a blíží se zima, musím dětem nakoupit zimní boty, bundy a všechno ostatní, s takovou si nemohu dovolit kupovat ještě sedačky. Je to pro mě bohužel finančně náročné,“ vyjádřila se okamžitě. Policista ženu zaujatě poslouchal a sám se rozhodl udělat něco, co matku tří dětí přinejmenším překvapilo.

Rozhodl se ženu nenechat na holičkách

„Jsem otec tří dětí a neumím si představit, že by cestovaly bez autosedaček, došlo by k nehodě a jim se něco vážného stalo.“ vyjádřil se sám Kevin. Po vyslechnutí příběhu Andrelly jí odmítl napsat zbytečnou pokutu. A to nebylo vše, okamžitě totiž jel do nejbližšího obchodu nakoupit dvě autosedačky a ženě je daroval. Nechal za ně v přepočtu okolo 700 dolarů (cca 15 000 korun) a vrátil se za rodinou, aby matce pomohl autosedačky do auta nainstalovat.

Když se o tomto činu doslechlo policejní oddělení, ve kterém Kevin pracuje, okamžitě jej pochválili za jeho lidský přístup. Samotný Kevin této události moc pozornosti věnovat nechtěl. „Neudělal jsem to proto, abych dostal pochvalu. Udělal jsem to, protože jsem sám otec a nechtěl jsem, aby se těm dětem něco stalo,“ podal poslední vyjádření policista s dobrým srdcem.

Jak byste na místě policisty reagovali vy?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
110 lidí právě čte
Autor článku

Nela Maloňková

Životní příběhy, lifestylová témata a bulvár jsou mou vášní. S 11 lety zkušeností mám jedinečný pohled na svět, který se odráží v každém článku. Mé články jsou plné autentičnosti a emocí, a mám radost, že mohu sdílet tento umělecký přístup s vámi. Společně objevujeme neuvěřitelné aspekty lidského prožívání a krásy, které nás obklopují.

Zobrazit další články