Máma zavolala policii na svého 10letého syna. Ze školy se totiž dozvěděla, jak neuvěřitelně drzý je vůči ostatním

Když se matka dozvěděla, že její syn byl na svého učitele hrubý, rozhodla se udělit mu lekci, na kterou nikdy nezapomene. Zapojila do toho policii.

Policie České republiky i Zdroj fotografie: iStock
                   

Každá akce má nějakou reakci a někdy je potřeba tvrdá lekce, aby se člověk naučil, jak se má chovat. To je přesně to, co Chiquitu Hill, matku 10letého Seana, přimělo k razantnímu kroku, když se dozvěděla, jak se její syn choval ve škole. Od učitele zjistila, že byl hrubý a neuctivý, neposlouchal a neplnil své úkoly jako jeho spolužáci.

Udělila mu pořádnou lekci

Učitel se rozhodl navštívit chlapce doma, aby mu promluvil do duše. Ten ale neměl chuť ani náladu jej poslouchat, a tak se zamknul do pokoje. Podle jeho matky šla učitelova napomenutí jedním uchem tam a druhým ven. V tu chvíli si uvědomila, že musí udělat něco víc. Poté, co podrážděný učitel odešel, se žena rozhodla obrátit na policii. Zavolala tedy policejní oddělení Columbus (Ohio, USA) a řekla jim, jak hrubý a tvrdohlavý je její syn.

iZdroj fotografie: Pexels

Po vyslechnutí podrobností policejní oddělení souhlasilo s vysláním policistů do jejího domu. Těsně předtím, než dorazili, řekla svému synovi, co se bude dít, ale ten jí to nevěřil. Když policisté přijeli, sdělili matce, jak budou nadále postupovat, a s jejím svolením pokračovali se svým plánem. Nejprve chlapci nasadili pouta jako nějakému zločinci, poté jej vyvedli z domu a zajistili na zadním sedadle jejich vozu, kde byl asi 5 minut.

Změnil své chování

Chtěli, aby to vypadalo co nejvíce reálně. Jeden policista tedy nasedl do auta, zapnul světla a sirény a začal odjíždět. Policisté se k chlapci chovali dost přísně, než nakonec usoudili, že byl dostatečně otřesený. Pustili jej ven a sledovali, jak běží rychle do bezpečí. Žena netušila, co mu v autě řekli, ale když se k ní Sean vrátil, byl jako vyměněný. Od té doby se chová úplně jinak.

Co si myslíte o této výchovné lekci?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články