Policejní pes ve službě si plně uvědomuje vážnost situace při požáru rodinného domu. Neváhá a okamžitě plní svoji povinnost

Při dramatickém požáru rodinného domu se stal hrdinou Maxx, bývalý policejní pes. Bez ohledu na vlastní bezpečnost vstoupil do hořícího domu, aby pomohl s hledáním dvou dětí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ve městě Longwood na Floridě se odehrál dramatický incident v domě rodiny Feaserových, který zanechal všechny v ohromení. Při požáru, který vypukl v jejich domě po silném výbuchu, se podařilo dostat z domu rodičům Brettovi a Margo. Jejich dvě malé děti ve věku pouhých 2 a 4 let však byly stále uvnitř v nebezpečí. Přestože hasiči dorazili rychle, hustý kouř bránil včasnému nalezení dětí.

Psí hrdina

V tu chvíli se však ukázala statečnost rodinného německého ovčáka jménem Maxx. Díky svým instinktům, vyplývajícím z jeho dřívější kariéry policejního psa, nyní vysloužilý hrdina okamžitě skočil přímo do plamenů. Bez váhání běžel do hořícího domu téměř současně s hasiči, a navigoval je k dětskému pokoji. Celá rodina byla převezena do nemocnice k ošetření. Maxx potřeboval po odvážném zásahu pomoc veterináře pro kontrolu dýchání.

Oddanost psa ve videu

Příběh o Maxxovi je silným svědectvím o nesmírné oddanosti psa a jeho schopnosti jednat v nebezpečných situacích. Maxx zachránil nejen životy dvou malých dětí, ale i celé rodiny Feaserových. Tento případ podtrhuje speciální pouto mezi lidmi a jejich čtyřnohými přáteli. Maxx si rozhodně zaslouží uznání za svůj hrdinský čin, a příběh o jeho odvážné záchraně by měl být sdílen, aby se šířilo povědomí o úžasných schopnostech psů a jejich lásce k lidským rodinám.

Co říkáte na hrdinství Maxxe?

Zdroj: YouTube.com
Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Autor článku

Míša Kvapilová

Zobrazit další články