Trable se vstáváním? Mladík zkonstruoval postel, která vás doslova vystřelí do vzduchu

Určitě to znáte. Jdete spát s pocitem, že ráno vstanete brzy a odejdete z bytu jako královna, ale realita je taková, že zaspíte. S touto postelí už tento problém nebudete muset řešit.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každému se alespoň jednou v životě stalo, že zaspal. Mohlo to být kvůli pozdnímu odchodu do ložnice, po vyčerpávajícím dni a nebo se mohlo stát, že jste si například zapomněli nastavit budík. Ovšem pokud se tento problém se vstáváním opakuje denně, něco je asi trošku špatně a měli byste to začít řešit. Své o tom ví Colin Furze, muž, jež pro tento problém vymyslel řešení. 

Tento budíček svou originalitu nezapře

Postel Colina skutečně „ne“ a „ještě pět minut“ nebere jako plnohodnotnou odpověď. Jakmile nastavíte budík na sedm, tak přesně v sedm vás tato nekompromisní konstrukce vymrští na nohy. A to vše za doprovodu klaksonového a zvonového sboru. Co je na tomto vynálezu nejvíce šokující je fakt, že jej Colin vyrobil sám a bez pomoci u sebe v garáži.

iZdroj fotografie: Freepik

Nápad na zhotovení postele dostal od svých diváků na platformě YouTube, kde již několik let aktivně vystupuje. Jeho realizaci podpořila firma Taylors of Harrogate, která se zaměřuje na výrobu kvalitní kávy. Není divu, že se jim tento geniální nápad ve spojení s jejich značkou zamlouval. Celá konstrukce je prakticky tvořena písty, které jsou poháněny domácím kompresorem.

Kdo to vlastně je?

Colin Furze je instalatér, který se narodil v Stamfordu v Lincolnshire v roce 1979. Jeho talent se projevoval už v raném věku. Jeho matka ubytovávala na přechodnou dobu opuštěné kočky, než se jim našel trvalý domov a malý Colin jim už tehdy vyráběl vlastní domečky. Jak byl starší, využil toho, že v blízkosti bydliště se nacházel opuštěný lom. 

iZdroj fotografie: Freepik

Začal v něm s kamarády vyrábět doupata, v nichž by se dalo i přespat, jak byla dobrá. V 16 letech šel do instalatérského učení, kde potkal kamaráda Ricka, který mu pomohl už s mnoha jeho velkými projekty. Poté byl instalatérem až do roku 2011, kdy vzhledem ke své vzrůstající oblíbenosti na YouTube se začal věnovat videím na plno. Dle jeho slov je dnes vděčný, že může dělat to, co ho baví a my mu rozhodně držíme palce.

Zdroj: The Info

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články