Rodiče kopali hrob svému mrtvému dítěti, když v tom se z hrobečku začal ozývat dětský pláč. Lékařská komora nemá slov

V životě člověka se nemůže stát nic horšího, než když mu jeho vlastní dítě zemře v náručí. Přesně tohle prožíval pár z dnešního příběhu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Jednomu páru z Indie se narodilo normální a zdravé miminko. Bohužel, o několik dnů později, mu přestalo tlouct srdíčko a rodiče prožívali ten největší smutek. Když o pár hodin později požádali na pohřbu ostatní lidi, aby pomohli vykopat hrobeček, stalo se něco, na co ani jeden ze smutečních hostů nikdy nezapomene.

Začaly se dít divné věci

Poté, co indický pár začal organizovat pohřeb pro své miminko, požádal smuteční hosty a pohřební službu, aby jim pomohli vykopat hrobeček. Maminka vzala své mrtvé dítě, překryté pěkným bílým prostěradlem do náručí a chtěla se s ním naposledy rozloučit, než ho do hrobu položí. Najednou se ale začaly dít velice divné věci a lidé nemohli uvěřit tomu, co se stalo.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Všichni byli v šoku

Z hrobečku se najednou začal ozývat dětský pláč, a bílé prostěradlo se začalo pohybovat. Když tohle lidé uviděli, byli v naprostém šoku a rodiče miminka nedokázali pochopit, jak je tohle možné. Když dítě onemocnělo, trávili s ním rodiče hodně času v nemocnici, kde potom museli i zůstat, protože dítě už by to bez přístrojů nezvládlo.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Lékaři po poslední prohlídce dítěte zjistili, že má opravdu vysokou horečku a jeho srdeční frekvence a tep jsou tak slabé, že všechny přístroje ukazovaly, že je mrtvé.

Zázraky se dějí

Jak se ale mohlo stát, že o pár hodin později miminko začalo plakat a nic nenasvědčovalo tomu, že by bylo mrtvé? To nevědí ani lékaři. Dá se říct, že se stal opravdu velký zázrak a rodiče miminka to sice nechápali, ale byli štěstím bez sebe.

A co vy, věříte na zázraky?

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 5112 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná