10 dní po prodělaném potratu našli lékaři v děloze 31 let staré ženy skutečné překvapení. Lékařská komora je v rozpacích

I když se zdá, že si s námi osud někdy zahrává a nepřeje nám, karty se mohou obrátit a vše může být nakonec zalité sluncem. Tak, jako se to stalo u této mladé ženy.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Mladý pár Michelle a Ross Hui žijící v Newbridge v Irsku jsou šťastná mladá rodina vychovávající dvě malé děti. Za nějaký čas po narození druhého dítěte se radovali, že očekávají třetího potomka, na kterého se velmi těšili. Bohužel se zdálo, že osud mladému páru nepřeje, a v třetím měsíci těhotenství začala mít Michelle velké bolesti, a tak byla nucena okamžitě odjet do nejbližší nemocnice. 

Děsivý pohled na Michelle

Celé těhotenství probíhalo bez komplikací, když jednoho dne, což bylo v třetím měsíci gravidity, měla žena velké skličující bolesti, prozradil manžel Michelle. Žena odešla do koupelny, a po nějaké chvíli se na ní manžel přišel podívat. Zaťukal na dveře, vešel dovnitř a byl ve velkém údivu a šoku. Celá záchodová mísa, ale i kalhoty ženy byly od krve.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Bez přemýšlení svou ženu podepřel a odnesl do auta. Při cestě do nemocnice žena velmi plakala, bála se, že o miminko přijde. Bohužel ultrazvuk potvrdil jejich obavy. Mladá žena třetí dítě potratila. Michelle a Ross byli z této informace zarmouceni. Stále je ale u srdce hřála myšlenka, že mají již dvě krásné a zdravé děti, proto se rozhodli, že budou silní a vše zvládnou. 

Osud byl přece jen milosrdný

Po zákroku dostala žena injekci proti sraženinám a další den byla po prohlídce propuštěna domů. Doma na ni čekaly dvě krásné děti a prarodiče, všichni byli šokováni, a aby zmírnili ženin smutek, otevřeli si láhev vína a diskutovali o celé situaci. Za deset dní měla jít žena na kontrolu, zda se její porodní cesty hojí správným způsobem a netrpí žádnými potížemi. To ovšem ale Michelle ještě netušila, co ji čeká za zázrak.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Žena se podrobila ultrazvukovému vyšetření. Co lékaři zjistili, Michelle vyrazilo dech. Zjistili, že v děloze ženy zůstalo ještě jedno dítě. Bylo to až k neuvěření. Jak je možné, že dříve jedno dítě přehlédli? Nyní se ženě podařilo dítě donosit. Narodilo se zdravé a bez komplikací. Lékaři ani rodiče tuto skutečnost nechápou, ale všichni jsou velmi šťastní za to, jak vše dopadlo.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 4675 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte