Holčička se narodila s nevrlým výrazem ve tváři. Když ji doktor spatřil, vybuchl smíchy. Její fotografie baví celý internet

Říká se, že všechna miminka jsou krásná. U této holčičky však každý viděl, že vypadá jinak než ostatní. Po narození se totiž mračila.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Family Winter
                   

Miminka jsou většinou roztomilá a často se jim na tváři objevuje také blažený úsměv. U Winter Josephine to však bylo jiné. Její výraz ve tváři byl od narození nevrlý a zasmušilý. Vypadalo to opravdu zvláštně, jako by malá dívka svým výrazem říkala, že u maminky v břiše jí bylo mnohem lépe a chtěla tam zůstat. Svět ji očividně příliš nenadchl. Její výraz v ostatních vyvolává úsměv.

Pozitivní test ji překvapil

Maminka malé Winter Josephine své těhotenství neplánovala. Vlastně pro ni bylo obrovským překvapením, když se na jejím těhotenském testu objevily dvě čárky. V předchozím roce totiž musela podstoupit několik operací, při nichž jí odebrali část dělohy. Byla již maminkou dvou chlapců z předchozího vztahu. Její nový partner je bral za své a byl smířený s tím, že společné miminko mít nebudou. Osud si s nimi však pohrál a připravil celé rodině velmi příjemné překvapení.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Winter (@moodsofwinter)

Překvapivě šlo všechno docela dobře a těhotenství probíhalo bez nějakých problémů. Pak se však žena dostavila na běžné vyšetření ke svému gynekologovi a on jí udělal ultrazvuk. „Koukal vyděšeně a já dostala strach,“ přiznala žena. Prý se z jeho úst dozvěděla smutnou zprávu. V její děloze nebyla žádná plodová voda. Ta je přitom pro miminko v děloze velmi důležitá. „Po té zprávě mi začaly téct slzy,“ vyprávěla. Odborně se problému s nedostatkem plodové vody říká oligohydramnion.

Miminko se zdálo zdravé

Lékař nastávající maminku uklidnil, že to pro miminko nemusí znamenat nic špatného. Na dalším ultrazvuku navíc našli kapsičku s tekutinou a miminko se zdálo zcela zdravé. „Pro jistotu jsem ale musela ještě na vyšetření do nemocnice,“ svěřila se žena. To bylo naplánované na pondělí. „V neděli jsem se však vzbudila a tušila, že se něco děje,“ vyprávěla. Proto se do nemocnice vydala rovnou. Dobře udělala. Lékaři ji vzali na sál, kde podstoupila císařský řez. Zanedlouho byla na světě její dcera, která byla velmi malinká.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Winter (@moodsofwinter)

Svoji rodinu však malá Winter Josephine přivítala zamračená a podobný pohled jí zůstal. Kromě zasmušilého a naštvaného výrazu však dívka byla naprosto v pořádku. Její zdraví bylo stoprocentní. To však u dětí, které se narodí s tak malým množstvím plodové vody, není samozřejmostí. Její rodiče byli ještě před porodem upozornění na to, že jí hrozí postižení. Navíc některé děti bohužel ani nepřežijí nebo nemají dostatečně vyvinuté plíce. Winter je však bojovnice stejně tvrdá jako výraz v její tváři.

Co říkáte na její výraz?

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tchyně mě naučila dávat do záchodu čajové sáčky. Dokud jsem to nezkusila, nevěřila jsem, že to může mít nějaký účinek
Události247.cz
Události247.cz
Putin má sám z jaderných zbraní strach. Bojí se oprávněně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Daniela názorně ukázala, jak uvařit zázvorový čaj, aby měl nejsilnější účinek. Dvěma ze 3 způsobů se připravujeme o živiny
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kdo najde skryté tváře? Jen hrstka lidí dokáže prokázat silný smysl pro detail, chce to maximální soustředěnost