Mariin vzhled budí pozornost –⁠ je závislá na plastických operacích a úpravách. „Budu pokračovat, dokud nezemřu!“

Má nos jako Barbie a kočičí oči. Tato žena je závislá na plastických operacích a tvrdí, že dokud nezemře, nepřestane s nimi.

i Zdroj fotografie: S vědomím Mary Magdalene
                   

Maria má pochopitelně své fanoušky a také spoustu odpůrců. Její vzhled je přinejmenším kontroverzní. Jedna věc je zcela jistá. Její fotografie určitě nenechají nikoho lhostejným. Influencerka Maria Magdalena se proslavila po tom, co před několika lety málem zemřela přímo na operačním stole, když si chtěla nechat změnit své tělo plastickou operací. Pak ze sebe chtěla udělat „nejhustší vagínu na světě“.

Byl to její projekt

Maria přiznala, že operace byl její vlastní zakázkový projekt. Během celé procedury byla nutná dvojitá krevní transfuze. To ženu vůbec neodradilo od toho, aby svůj vzhled i nadále upravovala operacemi. Nedávno si vychvalovala svůj nos, který má jako panenka Barbie, a také si nechala udělat kočičí oči. Podle vlastních slov nyní vypadá jako lesní víla. „Je to velmi falešně vypadající nos Barbie, což je přesně to, co jsem požadovala,“ nechala se slyšet. Se svým vzhledem je spokojená. Nos však není to, co vás na ní zaujme jako první.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mary Magdalene (@1800leavemaryalone)

První, co vás určitě upoutá, jsou její nepřirozeně velká ňadra. Jejich velikost je opravdu ohromující. Pravděpodobně není vůbec pohodlné nosit takto velké poprsí, ale Marii se to líbí, stejně jako její upravený obličej. Sama žena tvrdí, že dokud neumře, nepřestane s plastickými operacemi, které budou upravovat její vzhled. Je na nich totiž svým způsobem závislá. Její fanoušci jsou tím poměrně znepokojeni. Je jasné, že velké množství dobrovolných operací není pro tělo nic dobrého.

Byla to obyčejný dívka

Před všemi operacemi byla Maria obyčejná a přirozeně krásná, hubená dívka. Měla tmavé vlasy, které korespondovaly s jejíma očima. Byla štíhlá a její ňadra měla přijatelnou velikost. Jediné, co tehdy zdobilo její tělo, bylo tetování. Obrázky na celý život zdobí její ruku, nohu i trup. Když začala s operacemi, které měnily její vzhled, přidala ještě další tetování. Otázkou je, proč ji nestačilo do svého těla zasahovat právě tetováním. Se svým vzhledem mohla být určitě spokojená.

Maria je tedy na operacích závislá. Není však jisté, zda si opravdu uvědomuje veškerá rizika, která s sebou plastická chirurgie nese. Navíc není vůbec jasné, že se jí její extravagantní vzhled, který budí rozpaky, bude líbit i za deset nebo dvacet let. Maria je však dospělá a pravděpodobně si vše dobře rozmyslela, než se rozhodla zasahovat do svého těla, především pak do svého obličeje.

Co říkáte na tento zvláštní vzhled?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů