Mladou ženu probudilo zvláštní vrčení rodinného pitbulla. Když uviděla, co se stalo jejímu synovi, začala křičet

Žena se v noci probudila, když slyšela podivné vrčení rodinného pitbulla. S myšlenkou na nejhorší se běžela podívat, co se děje.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pitbull je plemeno psa, o kterém se zkrátka vždy bude říkat, že je nebezpečné a především děti by se k takovému zvířeti nikdy neměly přibližovat. Představa o tom, jak je tato psí rasa agresivní a ze všeho nejraději ubližuje lidem, se vytvářela postupem času. Jenže ono je to ve skutečnosti úplně jinak.

Nikdy nečekali, co se stane

Možná i vy máte pocit, že by si lidé nikdy neměli pořizovat pitbulla, pokud si nejsou stoprocentně jistí, zda jej zvládnou. Toto smýšlení je správné, ale takto by to mělo být s každým psím plemenem. Pitbullové jsou totiž ve skutečnosti asi ti nejmilejší a nejoddanější psi, které ve svém životě kdy potkáte. Jen zkrátka vypadají nebezpečně, a proto se jich lidé hodně bojí. Rodina Danielsových u sebe doma chová dva psy této rasy.

iZdroj fotografie: Pexels

Když Danielsovi z útulku adoptovali svého druhého psa, rozhodně nečekali, co s ním zažijí. Nově příchozí pitbull byl totiž opravdu neobyčejný, změnil navždy jejich životy. Nejvíce ze všech si jej oblíbil nejmladší syn této rodiny. Je třeba říct, že i čtyřnohý společník si zamiloval jeho. Byl mezi nimi velmi zvláštní vztah.

Zachránil mu život

Jedné noci začal pitbull nahlas vrčet a snažil se tím probudit chlapcovu mámu. Ta ihned vstala z postele a následovala psa do koupelny. Ve vaně ležel její nejmladší syn, který měl pravděpodobně záchvat. Vůbec se nehýbal. Matka okamžitě zavolala záchranku a snažila se chlapce zvednout z vany. Kdyby tam pitbull nebyl, nikdo neví, jak by to dopadlo. Rodina mu nikdy nepřestane být vděčná.

Jaký je váš názor na pitbully?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce