Co znamená, když máte na dlani písmeno X? Patříte mezi skupinu lidí s výjimečnými schopnostmi

Palmistrii neboli věštění pomocí čtení z ruky věřilo mnoho velmi slavných vojevůdců. Říká se, že jeden z nejznámějších měl na dlani písmeno X, což je velmi vzácné.

 

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Věštci používají k předpovídání budoucnosti různé metody. Jednou z nich je čtení z ruky, kterému se říká chiromantie nebo také palmistrie. Jde o prastaré umění, jehož kořeny sahají do 15. století. Starověkým palmistrům se díky jejich umění klaněli panovníci i válečníci. Rýhy v dlaních mohou hodně napovědět. Ukazují na aspekty života člověka, které jsou umocněny jeho jednáním a myšlením. Mohou také odhalit jeho charakter a předpovědět kariéru i lásku.

Palmistrii neodolal ani legendární vojevůdce

Jedním z nejznámějších panovníků, který byl doslova fascinován chiromantií, byl makedonský král Alexandr Veliký. Zřejmě největší a nejúspěšnější vojevůdce celé historie, který neprohrál žádnou bitvu, své plány a akce koordinoval s tím, jak si vykládal linie na svých dlaních. Metodu předpovídání pravděpodobně poprvé vynalezl v Indii Mahariši Valmiki, jenž o chiromantii napsal knihu, následně rozšířenou po celém světě.

Podle legendy nikdo neměl takové linie na dlaních a víru v ně jako Alexandr Veliký. Jedním z nejlepších znaků na dlani je písmeno X. Říká se, že právě neohrožený makedonský král měl na dlani písmeno X. To jej prý činilo jedinečným stratégem a vojevůdcem. Tento charakteristický znak je velmi výjimečný. Má se vyskytovat u pouhých 3 % populace.

X měli na dlani Lincoln i Stalin

Z řady studií vyplynulo, že písmeno X se nachází na dlaních vůdců, kteří mají jedinečné vlastnosti, díky nimž oproti většině vynikají. Obvykle také dostanou do rukou velkou moc. Vždy je provází úspěch, umějí se přizpůsobit jakýmkoliv okolnostem. Mezi ty, jejichž linie na dlaních tvoří písmeno X, patří osobnosti jako americký prezident Abraham Lincoln, nebo dokonce sovětský diktátor Josif Vissarionovič Džugašvili, známý jako Stalin.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V chiromantii byl největší význam vždy přikládán uspořádání hlavních rýh na dlani. Základní jsou vytvořeny na každé lidské dlani. V palmistrii se označují jako rýha života, hlavy a srdce. První má naznačovat vitalitu člověka, druhá jeho intelektuální kapacitu a třetí jeho povahu a emotivitu. Lidé s písmenem X jsou považováni za jedny z nejchytřejších, mají výjimečný intelekt, jedinečné vůdčí schopnosti a bohaté znalosti. Dokážou odpustit, ale nikdy nezapomenou.

Jaké máte zkušenosti s věštěním z dlaně?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články