Dívku při hádce s otcem napadl milovaný rodinný pes. Ona přišla o nos, pitbulovi museli vzít život

Mladou dívku z Pensylvánie napadl po hádce pes jejího otce. Zjizvil jí obličej a natrhl paži a ucho. Nakonec bylo zvíře zabito.

pitbul i Zdroj fotografie: iStock
                   

Často se mluví o útocích psa na člověka, především na malé děti. Spousta lidí ale tato zvířata obhajuje a tvrdí, že by jen tak bezdůvodně nezaútočila. Vždy k jejich činu vede nějaký podnět, třeba i maličkost, která je vyprovokuje nebo vystraší. V případě dvacetileté Trinity Rowles z Pensylvánie to byla pravděpodobně hádka mezi ní a jejím otcem. Zda to tak opravdu bylo, nebo pes zaútočil naprosto bezdůvodně, však již nikdo nezjistí.

V osudný den se pohádala se svým otcem

Vše se odehrálo 9. září loňského roku, což byl týden před Trinityními narozeninami. Tento den se dívka rozhodla oznámit svému otci, že si s přítelem pronajala byt, a chce se tedy odstěhovat. Táta z této skutečnosti ovšem vůbec nadšený nebyl. Jejich rozhovor se stupňoval, až dospěl v obrovskou hádku. Podle Trinity byla právě jejich šarvátka důvodem, proč na ni jejich mazlíček zaútočil.

Irish byl kříženec dvou plemen – pitbulla a bully – a Trinitin otec ho měl již asi 5 let. Navzdory jeho obrovským rozměrům, silným čelistem a váze asi 45 kg by dívku nikdy nenapadlo, že by jí jejich rodinný mazlíček mohl něco udělat. Byl pro ni jako velký plyšový medvěd, tak milý a opravdu hebký. Když byl její táta mimo domov, vždy za ním chodila a starala se o něj. Dnes Trinity ví, že její znalosti o psech byly nulové.

Pes ji kousl do obličeje, ucha a do ruky

Po hádce s otcem chtěla dívka odejít z domu, ale než tak stihla učinit, Irish po ní skočil a velmi jí ublížil. Nic tomu však do té doby nenasvědčovalo, mazlíček seděl tiše a klidně. Vše se stalo tak rychle a nečekaně. Pes v jednu chvíli po Trinity vystartoval, cítila, jak ji kousl do nosu. Začala křičet a otec se ji snažil chránit tím, že ji umístil do polohy plodu, ale Irish i přesto pokračoval v kousání. V jednu chvíli se jí zahryzl do ruky a táhl ji přes celý dvůr.

agresivní pes iZdroj fotografie: Depositphotos

Při tomto útoku byla dívka k smrti vyděšená. Vyjádřila se, že i přes obrovské bolesti cítila, že to, co se děje, není skutečné. Jako by opustila své tělo a na vše se dívala shora. Pes jí ukousl nos, natrhl ruku a ucho. Poté ji zničehonic pustil a šel si sednout na verandu, kde se přikrčil na schodech. Vzápětí přijeli otcem a sousedy přivolání záchranáři a policisté.

Pes byl na místě zastřelen

Když Trinity položili na nosítka a nakládali do sanitky, zaslechla hlas svého otce, jak na někoho v dálce křičí: „Pojď! Udělej to!“ a pak se ozvaly výstřely. Policista psa zastřelil. Dívka byla okamžitě převezena do nemocnice, kde podstoupila řadu vyšetření a lékařských konzultací. Její život již nikdy nebude takový jako dřív. Má za sebou 4 operace a ještě mnoho dalších ji čeká.

@trinnyb.02 just got the courage to shave it yesterday ! I can’t wait to get laser hair removal so I won’t have to worry about this. But, hey thanks tik tok for the recommendation lol ! #dogattacks #fyp #survivor #haircut #tik_tok ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Nejzávažnější ze zákroků, které má pacientka za sebou, je rekonstrukce nosu. Lékaři jí vzali kousek kůže ze zadní části hlavy a použili ho na plastiku nosu. To znamená, že jí teď na něm rostou chlupy. To ale není finální verze, protože je třeba ještě spousta úprav. Lékaři jí také chtějí odstranit jizvu z čela. Dívka po tomto hrůzném zážitku trpí posttraumatickou stresovou poruchou, ale psovi nic nevyčítá a je ráda, že je živá.

Co říkáte na tento incident?

Zdroj: DailyMail
Diskuze Vstoupit do diskuze
93 lidí právě čte
Zobrazit další články