Pes každou noc nezahmouřil oko a nonstop zíral na své páníčky. Od předchozího majitele si bohužel přinesl šrámy na duši

Pejsek v noci vůbec nespal a jen koukal na svoje majitele. Pes je jediné stvoření na světě, jež vás miluje více než sebe a pro které jste celý svět.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Rodina si nedávno adoptovala psa z útulku. Vzala si zvíře domů a věnovala mu veškerou lásku, kterou si pejsek opravdu zasloužil. Když se pes ukázal jako jemný a mazlící společník, věděla, že se rozhodla správně. Postupem času se ze psa stal člen domácnosti, jenž mohl spát v posteli. Ale jedna věc byla zvláštní, pes na své majitele každou noc dlouho zíral. Z jakého důvodu to dělal?Dělal zvláštní věc

Každý den jejich nového pejska brali členové rodiny na procházky, hráli si s ním v parku, a také jej naučili nějaké nové triky. Zdálo se, že jejich nový čtyřnohý přítel je dokonalým společníkem. Jedna věc jim ale připadala trochu divná – každou noc seděl na jejich posteli a zíral na ně, dokud neusnuli. Když se probudili, seděl na tom stejném místě a stále na ně koukal.

I když si vůbec nemysleli, že jim hrozí nějaké nebezpečí, stále je to znepokojovalo. O několik dní později si uvědomili jednu věc, psa vlastně nikdy neviděli spát. Vždy to bylo, jako by spal s napůl otevřenýma očima, ale nikdy nebyl v takovém tom tvrdém spánku. Začali se bát toho, zda pejsek není nemocný, a tak jej raději vzali k veterináři. Jenže po důkladném vyšetření u něj veterinář nic nenašel.

Snažili se najít vysvětlení

I když byl pes zdravý, chtěli jeho majitelé vědět, proč se tak divně chová. Věděli, že o pejskovi vědí více pracovníci z útulku, kde to už řešili, tak tam šli. Když jim řekli o podivném nočním chování psa, dostalo se jim vysvětlení, které jim zlomilo srdce. Předchozí majitel počkal, než pes tvrdě usne, a poté jej jednoduše přenesl do útulku. Pes spal tak hluboce, že si ani ničeho nevšiml.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Když se probral, byl v kotci a svého pána už nikdy neviděl. Jakmile to jeho noví majitelé slyšeli, neubránili se slzám. Z útulku si vzali starý pejskův pelíšek a spěchali domů. Chtěli mu ukázat, že je to jeho skutečný domov a nemusí se tam bát. Od toho dne pes spal v pokoji s rodiči. Trvalo několik týdnů, než skutečně pochopil gesto, které udělali, ale brzy mohl tvrdě spát. A už se nikdy nestalo, že by na své páníčky v noci zíral.

Co nejdivnějšího udělal váš pes?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky