Matka zkameněla hrůzou, když chůvička zaznamenala podivné stíny. Nečekala ani minutu a vyběhla do dětského pokoje

Matka byla k smrti vyděšená, když viděla záběry, co se dělo v dětském pokoji. Okamžitě potřebovala vyhledat odbornou pomoc.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

S paranormálními jevy je to těžké, někdo na ně věří a jiný se jim směje. Někdo si je jistý tím, že existuje posmrtný život, a tím si vysvětluje různé věci, které se mu v životě stanou. Další člověk zase všechno odůvodňuje logickými způsoby. Ale kdyby se vám stalo to, co této matce, určitě na paranormální jevy a duchy uvěříte taky.

V pokoji byl nějaký duch

Vyděšená matka sdílela na internetu záběry, které natočila chůvička, kterou měla v dětském pokoji jejího batolete. Nedívala se na záběry každý den, ale jednoho dne měla silné nutkání se na ně podívat. A kdo ví, jestli udělala dobře. To, co na nich totiž uviděla, ji neskutečně vyděsilo. Od té doby už věří na paranormální jevy a věci s nimi spojené.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Zpočátku se zdá, že se nic neděje

Na začátku tohoto videa můžete vidět, jak děťátko v klidu spinká, ale najednou se nečekaně probudí. Chvilku na to se nad postýlkou objeví světelná koule, která se rychle vznáší až úplně ke stropu. Žena tvrdí, že takové věci se v jejím domě dějí docela často. Musíte se na video dívat úplně zblízka, aby vám něco neuniklo, je to totiž jen špatně viditelné.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Mnoho lidí tomu nevěří

Koule se vznáší nad dítětem, zatímco spí. Najednou ho něco začne tahat za nohy a dítě se probudí. Tato nahrávka však nepřesvědčila všechny. Mnoho lidí si myslí, že ta koule byl spíš prach, který byl usazený na chůvičce. Je jen na vás, jestli tomu uvěříte právě vy.

@erikadaniellexo

Watch & listen closely. H8rs will say dUsT. ##littlethings ##ghost ##spirit ##paranormal ##spooky ##hauntedtiktok ##cursedtiktoks ##fyp ##fy ##foryou ##viral

♬ original sound – Erika Danielle ❌⭕️

Zdroj: RipostHu

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 1645 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná