Podezíral svou mladší přítelkyni, že ho podvádí, a tak na ní nastražil kameru. Ze záznamů ale ztuhla krev v žilách oběma

Když podivné zvuky v jejich ložnici neustávaly, rozhodl se přítel pro netradiční řešení. Koupil a namontoval kameru, aby zjistil, co se bude v noci dít.

i Zdroj fotografie: Infrogmace New Orleans / Creative Commons / CC BY
                   

Dvaatřicetiletý muž měl dobrý důvod k oslavám. Po několika společně prožitých měsících ve vztahu s o něco mladší partnerkou se konečně rozhodli pro zásadní změnu v jejich životech. Žena se nastěhovala do jeho nevelkého bytu a začala se pomalu cítit jako doma. Netrvalo ale dlouho a nastaly první komplikace.

Nevysvětlitelné buzení přicházelo častěji

Ačkoliv si myslela, že se již s novým domovem dostatečně ztotožnila a skrz naskrz jej poznala, zaznamenávala žena podivné zvuky objevující se pouze v určitou dobu – v noci. Ani ona, ale ani muž, jenž byt vlastnil, si nedovedli tyto zvuky vysvětlit. Nakonec došli k závěru, že se žena probouzí čistě proto, že se jí na novém místě hůře usíná. Probouzení ale nemělo konce.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Muž se rozhodl situaci řešit

Když se ani po dvou týdnech nic nezměnilo a původ divných zvuků byl oběma partnerům stále neznámý, rozhodl se přítel jednat. Nechal si domů objednat malou kameru s nočním viděním a přimontoval ji do jejich společné ložnice tak, aby objektiv natáčel celou jejich postel a její okolí. Přestože byla přítelkyně z kamery nesvá, věděla, že v této zoufalé situaci není možné jiné řešení.

Šramot v ložnici vzbudil i přítele

I přes pochyby, které žena měla, nechala přítele, aby kameru nastavil a zapnul. Ten večer usínala jen stěží, ale když se jí to konečně podařilo, zanedlouho byla opět vzbuzena. Tentokrát to ale byl muž, jenž zareagoval na zvuky jako první. Nikdy předtím se kvůli zvukům nebudil, ba ani když se ho záměrně snažila vyděšená žena vzbudit, vždy totiž spal hlubokým spánkem.

Ten večer se něco změnilo

Ani po celém tomto incidentu si nedovede mladý pár vysvětlit, jak bylo možné, že se přítel zrovna tehdy vzbudil jako první. Sám byl toho názoru, že mu ostražitost nedala spát, ale přítelkyně tvrdí, že to, co zvuky způsobilo, mohlo být kamerou rozčilené více než obvykle. Pravý důvod se ale nikdo nejspíš nedozví. Co je ale tedy způsobovalo?

iZdroj fotografie: Depositphotos

Z nočních záběrů ztuhla oběma krev v žilách

Když se dalšího rána rozhodli natočené záběry prohlédnout, nemohli věřit svým očím. Až do tohoto momentu byli oba dva mladí milenci velmi racionální a na paranormální jevy jako takové vůbec nevěřili. Když se ale pozorně podívali, nemohli jinak než si přiznat, že za všemi podivnými zvuky stál duch.

Nenašlo se žádné jiné vysvětlení

Přítelkyně se z transu překvapení probrala jako první a začala být zděšená. Ačkoliv se ji přítel snažil všemi různými způsoby uchlácholit, sám nebyl zrovna nejklidnější. Po tom, co vše prodiskutovali, se rozhodli video ukázat kamarádům a nakonec ho vyvěsili na internet. Komentáře uživatelů dokazují, že byli všichni stejně překvapeni jako oni sami.

Jak byste se zachovali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články