Potkali se na internetové seznamce. Po 2 týdnech odhalili strašnou pravdu, která s nimi otřásla v základech

Jejich první setkání proběhlo před rokem. Poznali se díky internetové seznamce. Po nějaké době se však ukázalo, že mají mnoho společného.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Amy Giberson a Justin Pounders se seznámili před rokem díky online seznamce. Okamžitě se do sebe zamilovali. Vzájemně je přitahovalo něco nevysvětlitelného a oba třiatřicetiletí milenci byli přesvědčení, že se vyplatilo tak dlouho čekat na tu opravdovou lásku. Po několika schůzkách začali mladí milenci hovořit o svém dětství.

Vyprávěli si o minulosti

Jak už to bývá, začal si mladý pár vyprávět historky z minulosti. Justin vyprávěl Amy o svém dětství. Vyprávěl o rodině, škole i školce. Nezapomněl poznamenat, že už měl jednu Amy ve svém životě. Když mu byly pouhé tři roky, zamiloval se ve školce do dívky, která se jmenovala úplně stejně. Partnerka nejdříve žertovala, že nechce poslouchat staré milostné příběhy svého přítele. Potom však slovo dalo slovo a zjistili, že oba navštěvovali stejnou mateřskou školu Sunbeam.


iZdroj fotografie: Freepik

Justin si uvědomil, že dívka, která právě sedí vedle něj a do níž se zamiloval na první pohled, je ve skutečnosti jeho dětskou láskou z mateřské školy. Byli šokováni, ale neskutečně šťastní. Tuto skutečnost pak prozradili také svým rodičům. Ti byli roztomilou hříčkou osudu překvapeni. Pochopitelně mile. Společně se svými rodiči pak hledali staré fotografie ze školky. Nakonec se podařilo a dohledali je. Vzpomínali tak na krásné časy bezstarostného dětství.

Maminka se rozplakala

Justinova maminka našla jednu fotografii, kde jsou s Amy zachyceni společně. Nad fotografiemi se všichni společně znovu ponořili do dob, kdy byl mladý pár ještě dětmi. Když Justinova maminka našla zmíněnou fotografii, plakala. Rozplakala se také Amy. Ačkoli to bylo již téměř třicet let, vzpomněla si na chvíle ve školce, jako by to bylo včera. Justin totiž tehdy prohlásil, že ji má rád a že jedině ona může být jeho manželkou. Roky plynuly a osud je každého zavál jinam.


iZdroj fotografie: Freepik

Každý z nich prožil zvlášť roky na základní i střední škole, první opravdové lásky, první velká zklamání. Každý sám zažil první pracovní zkušenosti a pak na sebe náhodou narazili na seznamce. Není divu, že je k sobě od prvních vyměněných vět něco velice přitahovalo. Od počátku tvrdili, že to vypadá, že se znají roky. Ani ve snu by je však v tu chvíli nenapadlo, že je tomu opravdu tak. Konečně se našli. Nyní si Justin může vzít svoji první a jedinou opravdovou lásku.

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
124 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 783 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná