Řidič málem srazil opuštěného pitbula. Když zjistil, co uprostřed silnice chrání, nevěřil vlastním očím

Tento opuštěný pitbul byl nalezen na americké silnici, kde se snažil ochránit novorozené kotě. Veterinář později zjistil, že jej dokonce kojil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Neuvěřitelné věci se sice dějí každý den, ale ne vždy se o nich podaří získat dostatečné informace, či dokonce záběry, které by skutečnost potvrzovaly. Tento příběh vás však jistě dostane do kolen. V americkém Texasu byl na ulici nalezen pitbul, který skrýval jedno malé překvapení – měl u sebe slepé dvoudenní koťátko, které dokonce kojil. Příroda je prostě nevyzpytatelná. 

Příroda dokáže neuvěřitelné věci

Tohle je zdaleka jeden z nejsrdečnějších příběhů, které se během tohoto roku podařilo zachytit na kameru. Na kraji ulice byl nalezen opuštěný pitbul, který se staral o bezmocné dvoudenní kotě. Oba byli následně rychle převezeni na kliniku Mercy Animal Clinic v Garlandu v Texasu, kde je čekalo vyšetření. Veterinář Dr. Rick Hamlin však zjistil, že pitbul kotě dokonce celou dobu kojil. Dostali jména Pittie a Kitty a podle informací mají mezi sebou silné pouto. Příroda je prostě neuvěřitelná.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Při vyšetření měla Kitty ještě zavřené oči, takže veterináři mohli přesně určit, jak je tato roztomilá kočička stará. Následně také došli k závěru, že jelikož měla Pittie zavěšenou mléčnou žlázu, dávala koťátku se vší pravděpodobností mléko. O obě zvířata je dobře postaráno a jsou v perfektním zdravotním stavu. Tito dva nyní hledají svůj domov, který by si mohli navždy osvojit. Klinika je však adoptuje pouze do rodiny, která se jich ujme společně.

Video, které vás jistě dostane

Díky současné době plné technologií se podařilo do světa dostat kromě pouhých slov vypovídajících o tomto příběhu také video, kde jsou zvířata spolu v jedné místnosti. Můžete na něm vidět, jak se pitbul nemůže odtrhnout od kotěte a neustále ho hlídá. Je neuvěřitelné, že i přestože je jeden z nich pes a druhý kočka, tito dva spolu navázali pouto jako matka a dítě. Podívejte se na video níže.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články