Opuštěné tříměsíční štěně s boulí na hlavě našli na letištní toaletě. Přiložený vzkaz od majitelky bohužel vše jen zhoršil

Opuštěné zavazadlo nahlásila žena letištní ochrance s tím, že může obsahovat výbušninu. Když ho však ochranka otevřela, byl tam malý chlupatý uzlíček a vzkaz, ze kterého mrazí.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Opuštěné štěně čivavy objevili na dámských toaletách mezinárodního letiště v americkém Las Vegas. Žena, která tašku s psíkem našla, kontaktovala ochranku. Nikdo neviděl, kdo ji tam zanechal. Byl u ní jen ručně psaný srdceryvný vzkaz. Z něj vyplynulo, že původní majitelka milovaného mazlíčka byla týrána. Nechat štěně na toaletách jí přišlo jako nejlepší východisko z nouze. Správa letiště se ženu snažila najít.

Při hádce expřítel do štěněte kopnul

„Ahoj, já jsem Chewy. Moje majitelka byla v násilnickém vztahu a nemohla si dovolit mě vzít do letadla. Z celého srdce mě nechtěla opustit, ale nemá jinou možnost,“ stálo na lístku. „Bývalý přítel kopl mého psa, když jsme se hádali, a on má na hlavě velkou bouli. Nejspíše potřebuje veterináře. Chewyho z celého srdce miluji. Prosím, mějte ho rádi a starejte se o něj,“ vysvětlila žena ve vzkazu.

Opuštěné štěně zaměstnanci letiště předali záchranné stanici Connor and Millie’s Dog Rescue. Absolvovalo vyšetření u veterináře a ukázalo se, že vyjma boule žádná trvalá zranění nemá. „Ze způsobu, jakým byl vzkaz napsán, bylo poznat, že žena byla v hrozném stresu. Nechtěla se psa vzdát, ale nemohla jej vzít s sebou do letadla,“ říká záchranářka Darlene Blairová.

Opuštění mazlíčci na letištích nejsou neobvyklí

I když je to nezvyklé, tak letiště mají s odloženými mazlíčky bohaté zkušenosti. Lidé je často opustí, protože si je nemohou vzít do letadla. Pokaždé se snaží majitele vyhledat, aby jim je vrátili. Stejně tak tomu bylo i v případě Chewyho. „Chtěli jsme té ženě dát vědět, že je štěně v pořádku, a pokud je ona v bezpečí a chce ho zpátky, uděláme pro to všechno,“ vysvětlila záchranářka.

Hey Vegas!! Chewy here🐾🐾 Is everypawdy done makin‘ all that loud noises and being silly??? Sounded scary like. Anyhoo:…

Zveřejnil(a) Connor and Millie’s Dog Rescue CMDR dne Středa 5. července 2017

Příběh opuštěného štěněte záchranáři zveřejnili na sociálních sítích a doufali, že se jeho majitelka ozve. Mezi tím byl tříměsíční sirotek předán do péče pěstounky Patricie Montanové, u které se měl zotavit. „První noci byly těžké. Měl pěknou bouli na hlavě a hodně ho bolela čelist. Každé zívnutí mu způsobovalo obrovské útrapy,“ vypráví pěstounka.

Štěně nevykazuje známky týrání

Týraná žena, jež štěně opustila, se ale už neozvala. Útulek kontaktovaly desítky lidí, kteří nabízeli pejskovi svoji péči a zázemí. Postupem času se Chewy uzdravil a záchranná stanice pro něj našla nový domov. Podle veterinářů nevykazuje známky týrání nebo traumatu. „Z celého srdce doufáme, že ta nebohá žena viděla Chewyho na sociálních sítích, jak se mu daří. Snad je v bezpečí i ona,“ dodala Patricia.

Co říkáte na příběh opuštěného štěněte a jeho majitelky?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články