Takové operní vystoupení jste ještě nezažili. Výkon Kristýny v talentové soutěži byl ohromující. Vyrazil dech všem přítomným

Pěvecké soutěže jsou plné nadaných lidí. Vystoupení jsou proto často ohromující, avšak od Cristiny Ramosové tohle nikdo nečekal. Její výkon byl strhující a i porota byla nadšená.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Talentové soutěže jsou oblíbenými televizními show. Účinkující jsou buďto neuvěřitelně nadaní a ohromí svým hlasem nebo vystoupení obecenstvo překvapí a pobaví. Zúčastnit se jich může kdokoli, šanci dostanou i úplně obyčejní lidé, kteří doteď neměli příležitost ukázat světu svůj skrytý talent. Hlavním cílem je se zalíbit porotě a pak od nich dostat propustku do dalšího kola. Což Cristina více než zvládla.

Pěvecké vystoupení, které všem vyrazilo dech

Ohromující výkon v roce 2016 podala Cristina Ramosová v soutěži „Španělsko má talent“. Když byla dívka uvedena moderátory na jeviště, všichni už byli napjatí, co za vystoupení předvede. Při příchodu na pódium Cristina zaujala svými černými splývavými šaty, které byli vysoce elegantní a sukně jí končila až těsně nad kotníky. Představila se oznámila, co bude zpívat.

iZdroj fotografie: Pixabay

Úvodní rozhovor byl velice krátký a po necelé minutce se už začala melodie zvolené skladby rozléhat sálem. Cristina začala krásnou árií. Její hlasové možnosti okamžitě překvapili všechny přihlížející. Tóny, které zvládla zazpívat, byli opravdu vysoké a přitom jediný neminula. Skladba byla krásná a díky vokální rozpětí, které mladá dívka předvedla, porotě div nevypadly oči z důlků.

Operní hlas a čisté tóny zpěvačky

Ani obtížné pasáže se nezdáli být pro Cristinu jakkoli problematické. Zpívala čistě a s naprostým klidem ve tváři i hlasu. V tu chvíli přišlo něco naprosto neočekávaného. Porotu i diváky najednou zaskočil zvuk, který začal přerušovat operní skladbu. Úplně jiný žánr se z ničeho nic začal mísit s jemnou melodií. V tento moment nikdo nechápal, co se děje, jestli je to pouze chyba nebo je to naschvál.

iZdroj fotografie: Pixabay

Sál po pár vteřinách zaplnila známá rocková píseň. Zpěvačka ze sebe strhla elegantní dlouhou sukni a odkryla tím černé děrované legíny a stříbrnými řetězy kolem pasu. V mžiku přešla z něžné sopránové árie do drsnějšího rockového pěveckého projevu. Všichni byli v šoku. Všichni diváci včetně poroty vyskočili na nohy a začali tleskat do všem známého rytmu písně „Highway to Hell“ od rockové skupiny AC/DC.

Nadšení všech porotců a celého publika

Její hlas i přes ten rychlý přechod stále zněl velice přirozeně. Ovšem takovýto zvrat opravdu nikdo nepředvídal. Porotcům naprosto spadli čelisti a veškeré obecenstvo jásalo, jak jen mohlo. Tento šokující koncert diváky příjemně překvapil. A originální propojení předchozí árie „Les oiseaux dans la charmille“ z opery Jacquesa Offenbacha „Hoffmannovy povídky“ a této rockové písně všem vyrazilo dech.

Známou skladbu zakončila obzvláště vysokými tóny, jako kdyby už teď nebyli všichni absolutně v šoku z nevídaného vystoupení. Jakmile píseň dozněla, porotkyně neváhala a stiskla zlaté tlačítko. Tím poslala tuhle nadanou účastnici přímo do finálového kola. Cristina tenhle ročník naprosto ovládla a zaslouženě ho vyhrála. Po skončení této soutěže zkusila své štěstí i v show „Amerika má talent“, kde se i přes velkou konkurenci umístila na čtvrtém místě.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články