Odmítnutá žena se brutálně pomstila nové přítelkyni svého milence. Karma jí to vrátila se vším všudy

Tato žena byla naprosto zhrzená odmítnutím, rozhodla se proto nové ženě svého milence krutě pomstít. Zanedlouho toho však začala litovat.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Osmatřicetiletá Britka jménem Amanda byla rozzlobená na novou ženu svého přítele Thomase za to, že zlehčuje jejich vztah. Rozhodla se proto naplánovat brutální pomstu, kterou zrealizovala přímo v den narozenin Thomasovy nové přítelkyně Emmy. Tento čin byl však brzy po zásluze potrestán.

Randili spolu několik let

Amanda tvořila s Thomasem dlouhé roky šťastný pár. Poznali se v práci a po krátké době mezi nimi přeskočila jiskra, čemuž ani jeden z nich nedokázal zabránit. Chodili spolu na večeře a do divadel, ale nikdy se k sobě nepřestěhovali a celý vztah pojali spíše volněji. Thomas nakonec toto vše ukončil v roce 2020. Amanda neměla tušení, proč to udělal.

Našel si jinou ženu

Zakrátko se dozvěděla, že celý rozchod proběhl proto, že Thomas měl už několik týdnů vztah s jinou kolegyní z práce, který před Amandou samozřejmě tajil. Amanda se za ženou vypravila a povyprávěla jí vše o jejich vztahu, který byl nedávno ukončen kvůli ní. Byla rozzuřená a všechen vztek si vybila právě v ten moment na Emmě.

Myslela si, že je to celé lež

Emma se tomu jen zasmála a řekla Amandě, že jí to nevěří. Nedokázala si představit, jak by s někým takovým mohl Thomas vydržet, protože se jí její kolegyně zdála nepříjemná a hysterická. To Amandu rozzlobilo ještě víc a začala doma plánovat, jak se nové ženě svého expřítele pomstí. Nakonec se jí v hlavě zrodil přímo geniální plán, který chtěla uskutečnit za týden, v den Emminých narozenin.

iZdroj fotografie: Freepik

Dala jí šokující dárek k narozeninám

Amanda vyčkala na den ženiných narozenin a asi ve 2 hodiny ráno jí poslala několik fotek svého nahého expřítele. Na jednom snímku byl pouze v boxerkách přivázaný k posteli, na druhém byl vyfocen nahý ve sprše. Pod tyto fotky napsala, že Emmě přeje vše nejlepší k jejím narozeninám. Poté screenshoty této konverzace zveřejnila na Facebooku a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

Moc dlouho se neradovala

Za pár dní byla Amanda zatčena za šíření soukromých intimních fotografií na sociálních sítích. Za toto jednání dostala od soudu trest 100 hodin veřejně prospěšných prací v jejím městě a byl jí zabaven mobilní telefon. Příště si takovou pomstu a její možné následky rozhodně lépe promyslí, protože tento čin jí nic dobrého nepřinesl.

Co říkáte na Amandinu pomstu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
102 lidí právě čte
Zobrazit další články