Eva Decastelo zveřejnila svou nahou fotku. „Že se nestydíte, s vaší minulostí. Chudáci děti.“ vztekají se komentující

Moderátorka Eva Decastelo podráždila sledující svou nahou fotografií. V komentářích se rozjela mela rozporuplných reakcí a komentářů k tomuto snímku.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Další z českých celebrit podráždila veřejnost svým příspěvkem na sociálních sítích. Řeč je o české herečce, modelce a moderátorce Evě Decastelo. V posledních letech se věnuje především svému instagramovému profilu a k němu patřící fanouškovské základně. Neodmyslitelně k ní patří například trend otužování. Tuto zdravotní aktivitu praktikuje každé zimní období.

Pikantnější snímky

Její profil mimo jiné vyzařuje ženskostí. Eva spolupracuje s firmami, které vyrábějí produkty všeho druhu pro ženy. Ať už jde o kosmetiku, čisticí prostředky nebo také spodní prádlo. Jde však také o profil mámy dvou dětí, jež se jim snaží věnovat maximum svého času a péče. Občas podráždí své sledující pikantnějšími snímky. Na nich obvykle hraje hlavní roli moderátorčin dekolt.

Tentokrát však Eva poškádlila hada bosou nohou a ukázala se doslova v rouše Evině. Na svůj profil vložila fotografii, na které se nachází na pláži. Snímek je zaostřen na Evinu nahou postavu, přičemž v pozadí můžeme vidět zbytek pobřeží. Moderátorka je pravděpodobně přitisknuta ke skále tak, aby rafinovaně skryla svou nahotu. Přitom nechala na očích všech uživatelů své pozadí.

Věk a děti

Zajímavý nádech dodal snímku také černobílý filtr. Sama Eva k příspěvku napsala: „Tahle fotka je už sice starší, ale mám ji tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď!“ Za tímto komentářem poděkovala za pořízení fotografie Tomáši Třeštíkovi. Tento fotograf se stal moderátorčiným partnerem několik měsíců poté, co se jí po třinácti letech rozpadlo manželství.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Hvězdný pár vztah potvrdil zamilovanými fotografiemi na sociálních sítích. Avšak tento Evin vyvolal rozporuplné reakce sledujících. Jedna uživatelka napsala: „Ježíš, je tohle nutné dávat na instagram? Ve vašem věku a s vaší minulostí? Co si tím dokazujete? Že nejste tak stará a nemáte děti? Oboje ale platí.“ Moderátorka ale získala i pozitivní ohlasy: „Nejkrásnější žena je prostě Evík.“ Pravděpodobně nejde o poslední fotografii tohoto druhu, které se uživatelé sociálních sítí dočkají.

Jak se vám líbí moderátorčin příspěvek?

Zdroj: decasteloeva
Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Sušička bude sloužit až o 10 let déle: Čistit by se měly nejen filtry, ale i senzory vlhkosti
Události247.cz
Události247.cz
Velké firmy začínají propouštět po tisících. Zaměstnanci se bojí, co přijde dál
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak provést domácí klystýr: Kdy je to skutečně potřeba a za jakých okolností je lepší se mu vyhnout
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč se kočky bojí okurek: Jedna z teorií říká, že jim připomíná zvíře, které je jejich dávným nepřítelem