Po smrti královny Alžběty II. vyplouvají na povrch konspirační teorie. Podle jedné z nich byla ve skutečnosti ještěrkou

Po smrti královny Alžběty II. se vyrojilo velké množství konspiračních teorií o jejím životě. Podle některých lidí například panovnice ve skutečnosti vůbec nezemřela.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je tomu teprve několik hodin od okamžiku, kdy se svět dozvěděl smutnou zprávu o smrti Alžběty II. Okolo jejího života se množí konspirační teorie, podle některých lidí byla ve skutečnosti ještěrkou nebo nyní vůbec nezemřela. Konspirační hnutí QAnon přišlo také s mnoha dalšími tvrzeními, které se na internetu za krátkou dobu staly velmi populární.

Byla zavražděna nebo zemřela dříve

Mezi nejpopulárnější konspirační teorie okolo Alžběty II. patří nejrůznější hypotézy o její smrti. Podle jedné z nich byla zavražděna nějakou tajnou organizací, která tuto vraždu plánovala už dlouho. Někteří lidé pro změnu věří, že královna byla mrtvá již několik let a na veřejnosti za ni vystupovala dvojnice. „Prosím, nechte ji už oficiálně zemřít,“ napsal jeden uživatel do diskuze o tomto tématu.

Zázračná látka adrenochrom

Stoupenci konspiračního hnutí QAnon věří, že královna zemřela v důsledku nedostatku adrenochromu. Tato látka má být získávána z dětské krve a mozků a panovnice ji prý potřebovala k životu. Jiní lidé mají za to, že den oznámení její smrti má svůj význam. Stalo se to totiž 8. 9. a tyto číslice v součtu dají 17. Písmeno Q je právě sedmnácté v abecedě, a proto se toho příznivci QAnon ihned chytili.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Královna byla plazí humanoid

Tou asi nejbizarnější teorií je hypotéza o tom, že Alžběta II. byla ve skutečnosti plazím humanoidem neboli jedním z reptiliánů. Reptiliáni jsou fiktivním národem ještěrek, který ovládá světový řád. Kontrolují média a bezpečnostní složky a jejich cílem je ovládnutí lidstva. Bývají často spojováni také se vznikem hnutí Iluminátů.

Mezi reptiliány ale prý patří všichni nejznámější členové královské rodiny. Ta má za cíl ovládnout svět a nastolit nový řád. Dále měli být ještěrkami také například George W. Bush nebo další z bývalých prezidentů Spojených států, George Washington. Vladimir Putin je údajně také plazím humanoidem a stejně tak současný papež František.

@science_daily_tiktok use this #viralsound if you are a #shapeshifter #conspirancytheory #lizardqueen #reptilians #fyp #tiktok ♬ original sound – Science Conspiracies Daily

Jaký máte názor na tyto konspirační teorie?

Zdroj: DailyDot
Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund