Obermaierová má strach o Hadrbolcovou, po které se před 8 měsíci slehla zem: Po prodělané mrtvici je to s ní vážné

Herečtí kolegové z nekonečného seriálu nemohli Zdeně Hadrbolcové popřát ani k nedávným 86. narozeninám. Nikdo prý netuší, kde momentálně je. Už prý nemá ani telefon.

Herečka Jaroslava Obermaierová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Oblíbená herečka Zdena Hadrbolcová (86) zmizela z dosahu hereckých přátel a kolegů. Od prosince, kdy utrpěla mozkovou mrtvici, nemají totiž o představitelce pekařky Růženky z nekonečného seriálu Ulice žádné zprávy. A trápí je obavy o její zdravotní stav. „Ráda bych Zdeničce zavolala, ale jak jsem zjistila, už delší dobu nemá telefon. A vůbec netuším, kde se vlastně nachází. Je to moc smutné. Ach, to stáří je tak těžké,“ cituje herečku Jaroslavu Obermaierovou (77) Extra.

Z nemocnice byla převezena do LDN

Kolegy nemocné herečky mrzí, že jí ani nemohli popřát k narozeninám, které oslavila před několika dny. Slehla se po ní totiž zem. „Mám o ni starost a je mi to moc líto. Nevím, kde je. Ráda bych s ní znovu mluvila. Nevím ani ale, jak na tom je. Už dřív se jí špatně chodilo a bylo jí hodně slabo. Přece jen v jejím věku to již není nic neobvyklého,“ svěřila se Obermaierová serveru Kafe. Neztrácí však naději, že se se svou seriálovou parťačkou znovu setká.

Jaký je aktuální zdravotní stav Hadrbolcové, která je známá ze seriálů Ulice, Létající Čestmír, Přítelkyně z domu smutku nebo z filmů Páni kluci či Už zase skáču přes kaluže, není jasné.  Ale zřejmě bude vážný. Den před Vánoci ji našli ležet na zemi přátelé, kteří zavolali lékařskou pomoc. Kvůli prodělané mrtvici byla hospitalizována v Nemocnici Na Homolce. Odtud byla herečka podle Extra převezena do léčebny pro dlouhodobě nemocné a následně do pečovatelského ústavu s nepřetržitou zdravotní a sociální službou.

Kolegyně doufá, že se jí herečka ozve

Podkrovní byt na Malé Straně, ve kterém herečka roky bydlela, zeje prázdnotou. Podle serveru by se o umělkyni měl starat její synovec, který si zároveň nepřeje, aby jeho tetu někdo rušil. „Měla telefon, ale číslo už je dávno zrušené. Nejspíš její rodina chce, aby měla na rekonvalescenci klid,“ uvedla Obermaierová, po jejímž boku v Ulici Hadrbolcová hrála několik sezon. „Bylo by krásné, kdyby se jí udělalo lépe a časem se třeba ozvala sama, ale kdo ví. Můžeme jen doufat a moc jí to přát,“ dodala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ulice (@uliceserial)

Na zdravotní potíže si Hadrbolcová stěžovala delší dobu. „Jsem ubožák. Není mi pořád dobře. Všechno hapruje, nejenom srdíčko. Chodit už téměř nemohu, takže polehávám, ani nečtu a nekoukám na televizi… Já už také na nic nemám síly, natožpak ještě něco točit… Budu ráda, když doklepu tu Ulici,“ postěžovala si herečka serveru iDnes přesně před rokem. Její prozatím poslední rolí byla právě pekařka Růženka Habartová v seriálu Ulice.

Co říkáte na smutný osud oblíbené herečky?

Zdroj: Extra, Kafe, iDnes
Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články