Obarvila svého psa na růžovo, aby tím lidem poslala jasný vzkaz. „Udělala jsem to kvůli vám. Jste takhle spokojení?“

Majitelku německé dogy trápilo, že se jí při venčení lidé klidí z cesty. Přišla s bizarním plánem, který překvapivě zafungoval. Čelí kvůli tomu ale také výhružkám.

Dívka s velkou německou dogou i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pro své milované svěřence jsou majitelé domácích mazlíčků schopni udělat téměř cokoliv. Zachovala se tak i panička německé dogy, která vzbuzuje u lidí oprávněný respekt, i když je na vodítku. Přestože je vstřícná a přátelská, kvůli jejím opravdu úctyhodným rozměrům se jí každý člověk raději vyhnul velkým obloukem. Majitelku chlupáče to trápilo, a tak se rozhodla dost svérázným způsobem obavy lidí rozptýlit.

Vzala dogu do salonu a nechala ji obarvit

Německé dogy jsou považované za největší plemeno na světě. Dospělý pes může podle webu Zoom měřit až 90 centimetrů a jeho váha se může vyšplhat až k 90 kilogramům. Celkem oprávněně tedy budí respekt. Milovnice tohoto plemene Jessica Williamsová, která žije v americkém státě Kentucky, chová hned čtyři dogy. Když venčí svou fenku jménem Drama, která má ráda společnost lidí, setkává se s tím, že jim jdou ostatní z cesty.

žena se psem

Pes s lidskou tváří baví celý internet a lidé ho srovnávají s celebritami. Komu je podle vás nejvíce podobný?

Paničku přátelské dogy to trápilo. Chtěla všem ukázat, že není třeba se jejího obřího psa bát, píše server Mirror. Vymyslela však dost neortodoxní způsob, jak toho docílit. Vzala totiž svého pětiměsíčního chlupáče do psího salonu a nechala mu obarvit srst na růžovo a nalakovat nehty. Za úpravy zaplatila v přepočtu asi 2 500 korun. Ukázalo se, že očekávaná změna v přístupu lidí k velkému psovi se skutečně dostavila.

Majitelka psa dostala i výhružky

Pestrobarevná Drama se rychle stala místní atrakcí, kterou si chtěl každý pohladit nebo se s ní vyfotit. Podle Jessicy je její milovaný mazlíček, který lidi zbožňuje, konečně ve svém živlu a spokojený. Lidé se obecně bojí velkých psů. Všimla jsem si, že se k mým nepřibližují tolik jako k malým. Když je Drama obarvená, nebojí se jí,“ cituje majitelku růžové dogy server DailyMail.

Speciální organická barva, která prý nijak nepoškozuje zdraví psa, má po čase vyblednout. Dramě se prý v salonu líbilo, takže Jessica plánuje proceduru zopakovat. S proměnou mazlíčka i s tím, že se ho teď lidé už nebojí pohladit, je totiž velmi spokojená. Ne každý ale její nadšení sdílí. „Dostala jsem výhružky, ale na tom, co dělám, není nic krutého. Je to bezpečné. Všichni moji psi jsou rozmazlení víc než většina lidí,“ dodala Jessica.

Co si myslíte o tom, že žena obarvila psa?

Diskuze Vstoupit do diskuze
140 lidí právě čte
Zobrazit další články