2022 je rok plný naděje. Obsahuje nejen andělské číslo, ale i harmonickou šestku. Je na co se těšit, uvádí numerologové

Pomalu, ale jistě končí rok 2021 a snad každého zajímá, jaký bude ten následující. Zjistěte, co o novém roce 2022 říká numerologie.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Roky 2020 i 2021 byly velice náročné pro každého člověka. Celý svět doteď bojuje s nemocí covid-19, na lockdown také nikdo nebude vzpomínat s láskou. Jediné, co zbývá, je doufat, že rok 2022 bude úplně o něčem jiném a že předcházející dva roky už budou opravdu pouze minulostí. Podle numerologa by tomu tak opravdu mohlo být.

Co očekávat v roce 2022

Do konce tohoto roku už zbývá jen pouhých pár dní, a proto by vás mohlo zajímat, co si rok 2022 pro nás připravil. Číslo 22 má v numerologii název „mistr stavitel“, což znamená, že je spojováno s budováním základů nebo stavby. Příští rok byste se tedy měli zaměřit na to, aby se vše pomalu navracelo do normálu. Také se zamyslete nad tím, jestli nezačít měnit váš celkový pohled na život.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ačkoliv se podle numerologů rok 2022 ponese v pozitivním směru, je zapotřebí mít se na pozoru. Negativní energii, již jste v předchozích letech prožívali, budete pociťovat i v tomto roce. Proto je velice důležité, abyste se zbytečně nestresovali. Jedno je však jisté – určitě to zvládnete.

Symbolika roku 2022

Nejprve si v roce 2022 ujasněte, co je ve vašem životě důležité, a na to se zaměřte. Je důležité, abyste znali své priority a dali jim přednost před zbytečnostmi. Přestaňte se obávat věcí, které nepovažujete za důležité, a už na ně neplýtvejte další energii ani váš drahocenný čas. Rok 2022 je spojován s úspěchem. Všechny vaše sny se splní, pokud na sobě budete pracovat a budete dostatečně ambiciózní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Harmonická šestka

Číslo šest je podle numerologů číslem hlubokých citů. Tato číslice může symbolizovat i vyléčení. To znamená, že je možné, že se pomalu, ale jistě blíží konec pandemie koronaviru. Bude to také rok, kterým bude proudit energie, jež bude stmelovat lidi. Určitě jste si totiž všimli, že v posledních měsících je společnost rozdělená, což by se mělo rychle změnit. V novém roce si tak lidé budou pomáhat mnohem více než jindy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tři dvojky a jedna nula

Když číslo 2022 rozložíte, dostanete tři dvojky a jednu nulu. Dvojka je číslo, která symbolizuje pár, rodinu a soukromý i společenský život. V tomto případě se objevuje dokonce 3krát, což znamená, že se budete více vídat se svojí rodinou. A určitě vás potěší, že to bude mnohem častěji než v roce 2021. Nula následně znamená konec a zároveň nový začátek. V roce 2022 tak skončí jedna etapa a začne druhá. Rozhodně se tedy máte na co těšit.

Jaký podle vás bude rok 2022?

Zdroj: AngelNumbersMeaning, AffinityNumerology, WellandGood, Ifate, NumberAcademy

Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články