Láska z dětství vydržela mladému páru až do svatby. Sotva 5 minut po obřadu oba tragicky zemřeli

Zamilovali se do sebe už na střední škole a plánovali společnou budoucnost. Když se konečně stali novomanželi, netušili, že se jejich sny ve vteřině zhroutí jako domeček z karet.

Svatba mladého páru i Zdroj fotografie: iStock
                   

Nikdo neví, kdy přijde poslední den jeho života. Když se mladí snoubenci vydali na svatební obřad, věřili, že na tento den nikdy nezapomenou, že bude jeden z nejkrásnějších, který zažijí. Znali se od dětství a zamilovali se do sebe na střední škole. Teď si plánovali společnou budoucnost. Byli neskutečně šťastní, když si konečně mohli před oltářem říct své „ano“. Nikoho by v tu chvíli ani na vteřinu nenapadlo, že během několika minut dojde k děsivé tragédii.

Auto se několikrát převrátilo

Svatební den se zdál být dokonalý. Bylo krásně, na obloze svítilo sluníčko a všechno klapalo podle plánu. Dvacetiletá Rhiannon Boudreaux a o rok mladší Harley Morgan se těšili, až si konečně slíbí věrnost do konce života. Když slavnostně odění stáli před oddávajícím, který zakončil obřad obligátní větou, že se mohou políbit, byli šťastní. Stejné emoce s nimi sdíleli i jejich rodiče, kamarádi a přátelé.

Nádherné okamžiky ale brzy vystřídala absolutní hrůza. Novomanželé nasedli do vozu, aby odjeli na místo svatební hostiny. Když jejich auto odbočovalo na dálnici, narazil do něj kamion s návěsem. Podle svědků nehody byla síla nárazu tak velká, že osobní vůz vylétl do vzduchu a několikrát se převrátil, než se zastavil v příkopu. Novomanželé havárii, která se stala pět minut poté, co se vzali, nepřežili.

Rodina tragickou nehodu viděla

Svědky hrůzostrašného incidentu v texaském městečku Orange byli rodinní příslušníci a přátelé páru, kteří ve svých vozech jeli za nimi na recepci. Všechno viděli na vlastní oči. „Musela jsem tam sedět a dívat se, jak moje dvě děti umírají,“ řekla plačící matka ženicha LaShawna Morgan, jež stála na kraji dálnice jen pár metrů od vraku vozu. Podle policie se ale nedalo už nic dělat, oba mladí lidé zemřeli na místě nehody.

Stejný soudní úředník, jenž novomanžele oddal, je o pár minut později prohlásil za mrtvé. Pro rodiče to byl nejbolestnější okamžik v životě. Byli zdrcení, nedokázali pochopit, proč osud tak krutě zasáhl. Jediná věc, kterou chtěli, bylo vzít se a začít svůj život. Měli tolik snů,“ dodala ženichova matka. Z předběžného zjištění policejních vyšetřovatelů vyplynulo, že na vině nehody nebyl řidič kamionu, jenž z nehody vyvázl bez zranění.

Co si myslíte o tragickém příběhu mladého páru?

Zdroj: GulfNews
Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství