Nostradamův magický kruh odhalí pravdu. Zjistěte, jaká budoucnost vás čeká. Jen pro silné povahy

Nostradamův magický kruh vám pomůže zjistit, co vás čeká v budoucnosti. Postup pro zjištění výsledku je jednouchý a může si to vyzkoušet každý.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Judit Sándor
                   

Michel de Nostredame sepsal složitým a tajemným jazykem předpovědi, které se na 95 % splnily. Zavřete oči a zaměřte se na otázku, která vás trápí ohledně jistého problému. Poté ukažte na nějaké místo na obrázku. Otevřete oči a podívejte se, na jaké číslo jste ukázali. To si následně vyhledejte v seznamu a podívejte se na předpověď pro vás. Možná najdete odpověď na vaši otázku.

1. Věřte sami sobě

Jste jedním z lidí, kteří si zachovávají svou vlastní víru i v těch nejtěžších okamžicích. Pokud máte nějaký problém, nevzdávejte to. Věřte v to, že se věci brzy zlepší a vše bude v pořádku. Vaše víra přinese dobré výsledky a problém se vyřeší. I nadále si důvěřujte. Důvěra v sebe samotného je momentálně to nejvíc, co můžete udělat.

2. Vyhýbejte se zlým lidem

S největší pravděpodobností se vám snaží do cesty dostat člověk, který vám znepříjemní život. Rád by totiž zamotal vše, co se děje okolo vaší osoby. Dávejte si pozor, abyste se tomuto člověku důkladně vyhýbali a nestřetli se s ním. Raději se zamyslete nad tím, jak situaci vyřešit v klidu bez zbytečných komplikací.


iZdroj fotografie: Pixabay

3. Buďte trpěliví a počkejte

V následujících dnech se stanou události, které byste nejspíše vůbec nečekali. Vezměte si k srdci to, že nesmíte spěchat. Nechte vše plynout a využívejte čas, jenž máte navíc. Pokud byste něco uspěchali, můžete udělat velikou chybu. V případě, že si počkáte, vše bude k vašemu prospěchu. Buďte velmi trpěliví.

4. Máte velké štěstí

Momentálně vás v životě provází štěstí a vy dost možná přemýšlíte nad tím, kdy to skončí. Touto otázkou se nemusíte trápit. Raději si užívejte toho, že vám nyní vše vychází. Těšte se ze šťastného období a nepochybujte. Zbytečně se nestresujte, když není důvod. Stres dokáže napáchat hodně škody na lidském zdraví, a proto si tuto dobu pouze užívejte.


iZdroj fotografie: Pixabay

5. Ukažte, že jste dobrý člověk

Právě teď je veškerá pozornost pouze na vás. Primární je, abyste si důvěřovali. Až poté ukažte lidem kolem sebe, že mohou oni důvěřovat vám. Nikdy proti dobrým přátelům netaktizujte, jinak byste mohli ztratit jejich důvěru, kterou do vás vložili. Byli byste pro ně zklamáním a pravděpodobně by vám už znovu nevěřili. Neztraťte zbytečně skvělé lidi ve vašem okolí.


iZdroj fotografie: Pixabay

6. Věci jsou trochu jinak

Možná jste byli trochu naivní, ale věci jsou jinak, než jste si mysleli. Někteří lidé jsou v životě velkými snílky a představují si celý život růžově. Odložte alespoň občas růžové brýle z vašich očí a dívejte se na svět realisticky. Pokud vám vaši přátelé a příbuzní něco radí, berte si jejich rady k srdci. Lidé okolo nás vidí věci trochu jinak. Není vůbec na škodu, když se nad názory ostatních také zamyslíte.


iZdroj fotografie: Pixabay

7. Řešení teprve přijde

Občas nastanou v životě každého člověka situace, které nelze ihned vyřešit. Musíte být trpěliví a počkat si, než přijde řešení. Případně se více zamyslete nad tím, co se stalo. Zkuste přijít na řešení samostatně nebo s někým jiným. Dejte si čas a vyčkejte. Brzy se totiž vše změní a možná zjistíte, že nebylo potřeba hledat jiná východiska.

8. Buďte více opatrní

Nedůvěřujte slepě všem ostatním. Vždy si nechávejte rezervu v tom, co říkají jiní lidé. Pokud někomu příliš nevěříte, dejte si od něj odstup a jeho slova berte s rezervou. Lidé, kteří lžou, jsou pro společnost spíše zklamáním. Časem sami přijdou na to, že lhát se nemá, ale to už bude pozdě a jejich přátelé se s nimi nebudou chtít bavit.


iZdroj fotografie: Pixabay

9. Čeká vás úspěch

V brzké době vás čeká úspěch. Ten je však podmíněn tím, že se na danou věc podíváte ještě s někým jiným. Jiní lidé vám dají různé názory a vy se na celek můžete podívat z několika úhlů. Vytváříte si tak větší pohled na celou věc a můžete ji začít vnímat jinak. O svém problému řekněte dobrému příteli, který se na něj dost možná podívá realističtěji.


iZdroj fotografie: Pixabay

10. Odpověď na vaši otázku je ano

Pokud jste si položili otázku ohledně vašeho problému, je na ní odpověď ano. I přesto zůstaňte i nadále v pozoru. Měli byste si důvěřovat a spolehnout se na svou intuici. Ta vám vždy nejlépe poradí, co pro vás bude nejlepší. Zůstaňte při řešení problému silní a nebudete ze sebe zklamaní. Je potřeba vydržet a vše se vyřeší.

11. Na odpověď je brzy

K vašemu problému ještě neexistuje jednoznačná odpověď. Měli byste ještě chvíli vytrvat. Pravděpodobně je ještě potřeba počkat, aby se situace vyřešila ve prospěch všech lidí. Zůstaňte trpěliví a odpověď se brzy dostaví. Pozitivním faktem na celé situaci je to, že odpověď přijde v tom nejlepším čase sama.


iZdroj fotografie: Pixabay

12. Všechno je možné

Všechno dopadne s velikou pravděpodobností mnohem rychleji a pozitivněji, než si myslíte. Zbavte se špatných myšlenek a pokuste se být trochu optimističtí. Vyhýbejte se negativním lidem, ze kterých nevyzařuje žádná energie. Obklopte se optimisty a pozitivně naladěnými lidmi. Navíc je s nimi konverzace mnohem více příjemná.


iZdroj fotografie: Pixabay

13. Vše jde podle plánu

V životě se pokuste nezdržovat a dodržujte domluvené schůzky nebo sliby, které jste dali. Pro ostatní lidi může být nepříjemné, když nesplníte to, co jste slíbili. Pokud na vás nebude spoleh, ztratíte mnoho přátel. Jestliže víte, že něco nezvládnete, řekněte to. Předem si vždy promyslete, jaké věci jste ochotni udělat pro druhé a zda dokážete splnit to, co po vás požaduje někdo jiný.

14. Všechno bude opět v pořádku

Musíte se začít trochu více snažit, aby bylo vše v pořádku jako dříve. Udělejte včasný krok ke svému cíli a nezdržujte se zbytečnostmi. Musíte si rozmyslet, které věci jsou důležité a které ne. Poté dokážete vrátit vše do pořádku. Převezměte kontrolu nad svými nápady a jistě budou v pravou chvíli oceněny.

15. Čeká na vás štěstí

Pokud čekáte na moment, kdy se vám do života vrátí štěstí, připravte se. Brzy se k vám dostaví, a to v nečekané podobě. Každý člověk má rád, když se v jeho životě dějí věci tak, jak si vždy přál. Nedělejte nic, jen si počkejte. Vaše ukvapené kroky pro získání štěstí nikam nepovedou a neuvidíte žádný pozitivní výsledek. Buďte trpěliví, protože vše přijde ve správný čas.


iZdroj fotografie: Pixabay

16. Vaše sny se stanou skutečností

Dlouhodobé snění o některých věcech se brzy stane skutečností. I když nebude vše podle vašich představ, brzy se vám splní některé z vašich snů. Buďte připravení, protože i při plnění snů je potřeba řešit několik věcí. Zůstaňte flexibilní a hledejte více řešení. Nevylučujte různé možnosti a poproste o radu vaše známé nebo příbuzné.


iZdroj fotografie: Pixabay

17. Odpověď není zcela jistá

V životě byste měli vědět, co chcete. Jestliže máte problémy s rozhodováním, pokuste se znovu popřemýšlet nad tím, jaké jsou vaše cíle. Možná, že jste pouze nastavili laťku příliš vysoko. V takovém případě se situace zatím nezmění. Až si objasníte, co přesně chcete, vaše situace dopadne dobře. Poslouchejte svůj vnitřní hlas a řiďte se intuicí.

18. Připravte se na potíže

Možná budete v brzké době z něčeho zklamaní. Zotavení se z takových emocí vyžaduje čas. Ten totiž všechny rány zahojí nebo alespoň zmírní. Nemusíte se vzdávat svých snů. Raději si počkejte a věnujte se tomu, co máte rádi. Poté můžete očekávat pozitivní účinek na váš život. Máte kolem sebe mnoho přátel, což je velký dar.


iZdroj fotografie: Depositphotos

19. Nebuďte nedůvěřiví

Zbavte se vaší nedůvěry a hněvu, jinak přijdete o úspěch. V některých momentech je potřeba, aby byl člověk nedůvěřivý. Vy si to však momentálně nemůžete dovolit. Nebuďte nejistí a začněte si věřit. K ostatním lidem začněte být laskaví a milí. Díky tomu si získáte do života více přátel, kteří jsou vždy potřeba.

20. Do života vám vstoupí štěstí

Radujte se, protože do vašeho života brzy vstoupí štěstí. Smutné a špatné dny budou pryč. V blízké době nastanou hezké a šťastné dny, které byste si měli užít naplno. Nepochybujte o pozitivním výsledku u všeho, co uděláte. Štěstí nehodlá přijít pouze na návštěvu. Na vaší cestě vás bude provázet dlouhou dobu.


iZdroj fotografie: Pixabay

21. Splní se vám přání

Snažte se a získáte to, co chcete. Trocha vašeho úsilí vás posune k tomu, aby se vám splnilo to, co si přejete. Začněte být odvážní a riskujte. Uvědomte si své silné stránky a podnikněte kroky, které jsou potřeba k vašemu úspěchu. Věnujte pozornost věcem ve vašem okolí a pokuste se je vylepšit k dokonalosti.

Zdroj: Buzz feed

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 1560 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná