Naše sny se nás často snaží varovat. Této ženě její opakované noční můry nakonec zachránily život

Jedné ženě se dlouhou dobu zdálo o tom, že má rakovinu. Byla z toho už velice vynervovaná a raději zašla na kontrolu ke svému lékaři.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Zdravá žena se rozhodla jít k lékaři poté, co měla děsivé noční můry, ve kterých umírala. Byla velice šokována zjištěním, že má pokročilou rakovinu prsu. Podle Carolann Bruce jí její sny doslova zachránily život. Donutily ji totiž k tomu, aby se nechala dvakrát vyšetřit, i když si lékaři byli na 80 % jisti, že žádnou rakovinu nemá.

Začala si zapisovat sny

Od ledna 2011 měla maminka dvou dětí každou noc noční můry, které trvaly téměř rok. Dokonce se kvůli nim bála jít spát. Své sny si začala zapisovat a 11. listopadu 2011 se jí zdálo, že ji stínová postava odvezla do nemocnice, kde byla pacientkou umírající na rakovinu. Následující den si nahmatala bulku na prsu a zamířila k doktorovi, protože si byla jistá, že má rakovinu.

První volný termín na test byl za dva týdny, ale Carolann odmítla čekat tak dlouho a sjednala si schůzku v soukromé ordinaci. Konzultant v nemocnici provedl mamograf, který byl negativní. Carolann trvala na svých živých snech, jeho diagnózu zpochybnila a trvala na dalších testech. Následující den se do nemocnice vrátila a řekla lékařům, že se zmýlili.

Nejděsivější sny, které kdy měla

Další skenování a biopsie odhalily rakovinu prsu 2. stupně, která vyžadovala okamžitou operaci. Lékaři uvedli, že její maligní karcinom se každým dnem zdvojnásoboval. Začátkem prosince provedli život zachraňující mastektomii, aby ho odstranili. Od té doby neměla Carolann už nikdy žádnou noční můru.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Přiznává, že to byly ty nejděsivější sny, jaké si dokážete představit. Bylo to velice divné a přála si, aby její děti spaly s ní, tak moc se prý bála. Doteď jí nikdo nebyl schopný říct, proč takové sny měla, ale jedno Carolann ví jistě. Její noční můry jí zachránily život, kdyby je totiž neměla, možná by si bulku nahmatala příliš pozdě.

Jak často si provádíte samovyšetření prsu?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pes štěká v noci do prázdna: Možné důvody a jak ho to odnaučit
Události247.cz
Události247.cz
Důchodci musí také podávat daňové přiznání, ale jen někteří. Pokud to neudělají, hrozí jim tučné pokuty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Selhání ledvin se špatně rozeznává: Nečekané příznaky jako otoky kotníků a svědění kůže
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nová umělá inteligence se sama vyvíjí stejně, jako tomu bylo při Darwinově evoluci