Nikdo na svatbě nevěděl, co skrývá žena pod šaty, ale pes si včas uvědomil, že něco není v pořádku

Chování psů se může někdy zdát záhadné, ale ve skutečnosti ho lze vždy vysvětlit, protože pro něj mají vždy dobrý důvod. Tento příběh vám vyrazí dech. Jediný pes totiž zachránil mnoho životů.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vždy existuje vysvětlení podivného chování u psů a existuje spousta důkazů o teorii, jak se cítí, když je něco špatně. Podívejme se na příběh, který to jen potvrzuje. Během svatby v Nigérii si nikdo z hostů nevšiml ničeho podezřelého. Jen pes, který se na svatbě nacházel, si všiml něčeho podivného a díky tomu se z něj stal hrdina pro mnoho lidí. Zejména pro svatebčany, kteří díky němu přežili.

iZdroj fotografie: Pixabay

Na svatbě došlo k něčemu velmi zvláštnímu

Oslava lásky se málem stala tragédií

Tento incident se stal loni na jaře, když se velká skupina lidí shromáždila na svatbě v Belbelo v Nigérii. Oslavy lásky a štěstí jednoho páru se zúčastnila většina vesničanů. Ti ovšem vůbec netušili, že jsou v obrovském ohrožení života. A jak by také mohli, protože tohle by nikoho běžně nenapadlo. Uprostřed obřadu se k davu začala přibližovat mladá žena. Pod šaty ovšem měla skrytou bombu, kterou chtěla aktivovat mezi lidmi.

iZdroj fotografie: Pixabay

Pes se ve svatební den stal velkým hrdinou

Pes, který patřil jednomu z hostů, si však rychle uvědomil, co se děje. Čtyřnohý hrdina se k ženě vrhl a zaútočil na ni. Právě tento čin zachránil životy desítkám lidí. „Pes na svatbě zabránil detonaci improvizovaného výbušného zařízení připojeného k malému sebevražednému atentátníkovi,“ řekl policejní mluvčí Viktor Isuku pro The Telegraph.

Pes obětoval vlastní život

Místo obrovské tragédie, ke které by došlo, kdyby bomba explodovala uprostřed davu, nastal výbuch daleko od lidí. Sebevražedný atentátník i pes zahynuli, ale díky odvážnému činu tohoto jedinečného a věrného zvířete, zůstali všichni svatební hostů v bezpečí a zdraví. Nyní je pes nazýván hrdinou a vesničané budou vždy vděčně vzpomínat na čtyřnohého přítele, který obětoval svůj život, aby zachránil ty jejich.

iZdroj fotografie: Pixabay

Jenom díky psovi se nestala obrovská katastrofa

Říká se, že pes je nejlepším přítelem člověka a náš příběh toto tvrzení pouze dokazuje. Je neuvěřitelné, že jediný čtyřnohý mazlíček dokázal zachránit tolik životů tím, že obětoval sám sebe. To dokazuje, že jsou naši chlupatí přátelé skutečně úžasní, věrní a schopni položit život za lidi, které milují.

Zdroj: ValuableStories

55 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 5910 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Celý život to děláte špatně. Jediná správná pravidla skladování a konzumace ovoce, aby vydrželo čerstvé
Události247.cz
Další rána pro premiéra Babiše. Hnutí ANO dál padá v průzkumech
JakZdravě.cz
8 obrovských změn, které se stanou s vaším tělem po konzumaci zázvoru
VědaŽivě.cz
První vesmírný hurikán, který byl detekovaný nad severním pólem, vědce ohromil