Nevěsta si myslela, že už je svatba u konce, objevili se však nezvaní hosté. Když je uslyšela, nedokázala udržet slzy

Olliemu a studentům se podařilo vytvořit nezapomenutelný svatební den pro Liz. Připravili pro ni překvapení, o kterém si mohla jen nechat zdát.

i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Byla to svatba jako každá jiná. Ovšem jen do té doby, než se v obřadní síni rozhostil hluk od nezvaných hostů, kteří se rozhodli nečekaně překvapit nevěstu. Nikdo z přítomných neměl tušení, co se bude dít. Všichni se divili, kde se tam ta skupinka neznámých hostů vzala, a čekali, co se stane.

Svatební obřad

Liz a její snoubenec Ollie měli svatební den, o jakém si může každý nechat jen zdát. Po obřadu si všichni mysleli, že už je vše u konce, ale zdání klamalo. V obřadní síni se najednou rozezněl hluk, který všechny zaskočil. Ollie požádal Liz, aby se otočila, a ukázal na její studenty stojící v řadě na druhém konci místnosti.

iZdroj fotografie: Pixabay

Učitelka zpěvu a tance Liz byla na své svatbě mile zaskočena svými studenty zpěvu, kteří ji chtěli překvapit. Což se jim doopravdy povedlo. Ve chvíli, kdy je uviděla, nedokázala udržet slzy dojetí.

Překvapení od snoubence

Ollie před svatbou kontaktoval Liziny studenty s tím, že by ji chtěl na svatbě překvapit. Rovněž je požádal, aby jim zazpívali písničku od Christiny Perri s názvem A Tousand Years (v překladu tisíc let). Danou píseň natrénovali společně s Liz, která ovšem neměla ani tušení, že ji nacvičují právě pro ni a její velký den.

iZdroj fotografie: Pexels

Píseň A Tousand Years je velice dojemná. Vypráví o lásce a čekání jeden na druhého. Jak jeden druhého miloval tisíc let a bude milovat dalších tisíc. Dojemnější píseň vybrat nemohli. K tomuto dni se nádherně hodila a učinila ho nezapomenutelným pro všechny zúčastněné.

Pro oba to byl neskutečný zážitek, na který budou vzpomínat do konce života. Ollie byl opravdu spokojený s tím, jak se jim povedlo Liz překvapit. A věřte tomu, že byla opravdu dojatá z tohoto nečekaného překvapení. Žádný ze studentů nic neprozradil. Byl to vlastně takový dar od studentů i ženicha, jenž se opravdu vydařil a zpestřil tak tento nezapomenutelný svatební den.

Zdroj: Van Rensburg

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství