Neslyšící ženich nedokáže zadržet slzy, když se jeho milovaná nevěsta zastaví v uličce. Udělá to nejsladší gesto, jaké jde

Při příchodu nevěsty se všem zatajil dech. Pro svého hluchého manžela totiž udělala něco, co nikdo nečekal.

Nevěsta se ženichem i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Svatba je pro mnohé páry okamžikem, který si chtějí zapamatovat do konce života. V tento den spojí své životy navždy dohromady, proto jim na něm tolik záleží. Mnoho nevěst se snaží, aby bylo vše naprosto dokonalé a nezapomenutelné. A toto přání se jedné australské ženě rozhodně splnilo. Díky tomu, co udělala pro svého hluchého muže, se stala inspirací pro mnohé další.

Překvapila ho svým příchodem

Australská nevěsta Liz se rozhodla ve svatební den překvapit svého nastávajícího hluchého manžela. Připravila si pro něj něco naprosto mimořádného, čímž mu dokázala svou lásku a úctu. Ukázala nejen jemu, ale i všem ostatním, že láska znamená udělat něco navíc a je důležité, aby se partneři cítili uznáváni a ceněni. Svým gestem připomněla, že když člověku na někom záleží, vždy si najde způsob, jak překonat jakoukoli překážku, aby se tak se svým partnerem mohl navždy a hluboce spojit.

Liz se vzdala tradice, při které by měla být uličkou k ženichovi vedena svým otcem. Místo toho se postavila naproti svému partnerovi, aby mu mohla ve znakové řeči zazpívat právě znějící píseň, jež měla na příchod připravenou. Její ruce ladně tančily do rytmu hudby a mrštně předváděly text skladby „A Thousand Years“ od Christiny Perri, což uvádí i web People. Přestože byla dle svých slov velmi nervózní, jakmile spatřila svého nastávajícího, veškerý strach z ní vyprchal.

Jednalo se o nezapomenutelný a láskyplný okamžik

Její jedinečné a magické představení vytvořilo naprosto emocionálně strhující moment. Korunu všemu nasadila ženichova reakce. Ve tváři se mu značil překvapivý, šťastný a velmi dojatý výraz. Bylo na první pohled jasné, že na něj partnerčin čin velmi zapůsobil a moc pro něj znamená. Video, jež zachycuje tento dojemný a láskyplný okamžik, bylo zveřejněno na YouTube, kde má již přes 3 miliony zhlédnutí a téměř tři tisíce komentářů.

Je překrásné vidět, jak se dva lidé mohou tak hluboce milovat a vážit si sebe navzájem. A že pro ně není překážkou ani postižení jednoho z nich. Mnoho lidí bohužel v dnešní době odsuzuje něčím odlišné páry, ať už se jedná o věkový rozdíl, náboženství nebo jinou barvu pleti. Právě kvůli tomu se rodina zřekla ženy, o které jsme se na DámskémDeníku již v minulosti zmiňovali. Provdala se totiž za černocha.

Co říkáte na nevěstino gesto?

Diskuze Vstoupit do diskuze
131 lidí právě čte
Zobrazit další články