Nevěsta se u oltáře rozplakala, když uslyšela hlas svého zesnulého dědečka

Když nevěsta u oltáře uslyšela hlas svého mrtvého dědečka, neubránila se slzám. Dojatí byli ale také všichni přítomní.

Nevěsta pláče během obřadu i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Téměř každá žena sní o krásné a pohádkové svatbě v podstatě už odmalička, kdy si jako dívenka oblékala bílé šaty nebo se halila do záclon, aby si tak připadala jako nevěsta. Proto není divu, že si ženy s plánováním svého velkého dne dají práci a snaží se vymyslet vše do posledního detailu. Většinou mají i obrovské přání a jasnou představu o tom, co na svatbě nesmí chybět.

Přála si, aby ji oddal dědeček

Brittany už odmalička snila o velké svatbě, kterou ji provede její dědeček, jenž působil jako reverend. Ten jí také na svatbě sestry seznámil s Jordanem. Mladík se dívce ihned zalíbil a brala to jako jasné znamení, že se jedná o toho pravého. A měla pravdu. Když ji po několikaletém vztahu požádal o ruku, cítila se jako ta nejšťastnější žena pod sluncem. Ještě netušila, jak přesně svatbu naplánuje, jedno ale bylo jisté, oddávat ji bude její dědeček.

„Od doby, kdy jsem byla malá, jsem věděla, že chci, aby odřídil mou svatbu, a on mi vždy říkal, že by mu bylo ctí to udělat,“ řekla Brittany pro ABCNews. Týden po zasnoubení ale přišla obrovská rána. Děda nečekaně zemřel, což Brittany velice zasáhlo. Byla zdrcená a smutná, že její milovaný dědeček nebude přítomen na svatbě. Při plánování tedy tuto část svatebního dne nechala na svém snoubenci, protože ji to velmi zraňovalo.

Nevěsta se naplno rozplakala

Jordanovi nabídla pomocnou ruku Brittanina sestra, která přišla se skvělým nápadem. Poprosila odborníka, aby sestříhal zvuk z jejího svatebního videa, na němž ji oddával právě jejich děda. Danou nahrávku poté pustili na svatbě Brittany a Jordana. Když nevěsta uslyšela hlas zesnulého dědečka, propukla v obrovský pláč. Svatební fotograf zachytil daný okamžik naprosto dokonale a snímek byl poté obsažen i ve videu zveřejněném na YouTube.

Ženicha a svatební hosty nevěstina reakce naprosto odzbrojila a dojala. Nikdo z přítomných neudržel slzy. Podobně na tom byli internetoví uživatelé, kteří měli možnost video zhlédnout. Tento okamžik se stal výjimečným, nevěstě se totiž splnil sen, jelikož ji opravdu oddal její dědeček. Ženich tak své milované připravil skutečně úžasné překvapení. Podobný nápad měl i muž, který nevěstu svým přiznáním, jehož obsah jsme na DámskémDeníku zveřejňovali, dohnal k slzám.

Co říkáte na tento dojemný okamžik?

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články