Nevěsta nekompromisně vykopla svou družičku ze svatby kvůli jejímu účesu. Ta ji za to chce dát k soudu

Zhrzená družička poslala nevěstě k proplacení účet za veškeré výdaje spojené se svatbou. Jelikož jí nic nezaplatila, chce ji dát k soudu.

Novomanželé si vyměňují během svatby prstýnky i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Říká se, že svatba by měla být dle představ nevěsty, ať si přeje cokoli. Každý by jí měl vyjít vstříc, vyslechnout její přání, a pokud možno jim vyhovět. Nevěsta má právo zvolit si, kdo jí půjde za svědka, zda ji k oltáři dovede otec a jestli bude po jejím boku stát jedna, nebo více družiček. V takovém případě ale musí obě strany počítat s tím, že je to bude něco stát, proto by se měly předem domluvit na tom, kdo co bude vlastně platit.

Za rozmar nevěsty utratila nemalé peníze

Nedávno se na internetu objevila zpověď ženy, která se velmi těšila na svatbu své kamarádky. Ta si ji totiž zvolila za družičku. Dala jí jasná pravidla a oznámila, jak by si představovala její outfit a účes. Nastávající družička uvedla, že si musela na celkem třídenní svatbu své přítelkyně pořídit troje různé šaty, které bylo nutné upravit, speciální boty a doplňky. Web RozrywkaGoniec uvádí, že žena za celou výbavu zaplatila přes 700 dolarů, tedy v přepočtu více než 16 000 Kč.

Když do svatby zbývalo už jen pár měsíců, zpozorovala na sobě družička změny. Po hrstech jí začaly vypadávat vlasy, což měly na svědomí vážné zdravotní komplikace. A tak se musela s těžkým srdcem se svými kadeřemi rozloučit, nechala se ostříhat téměř dohola. Informovala o tom svou kamarádku, která se k tomu ale nijak nevyjádřila. Až týden před velkým dnem družičce oznámila, že ji na své svatbě nechce.

Nevěsta ji odkopla kvůli účesu

Nevěsta své kamarádce řekla, že jí dala jasné instrukce, jak má vypadat. Jelikož se ale takto nevzhledně ostříhala, porušila tak pravidla, tudíž její úlohu na svatbě ruší. Nechtěla, aby jí zkazila svatební fotografie a videa. Zdrcená družička nemohla uvěřit tomu, jak se její přítelkyně zachovala, přeci mohly včas najít vhodné řešení. V rozčilení poslala nevěstě účet za veškeré výdaje spojené se svatbou a žádala ji o proplacení. Nedostalo se jí však odpovědi. I web BeremeSe uvádí, že pokud nevěsta trvá na konkrétních šatech pro družičku, měla by jí je uhradit.

smutná žena iZdroj fotografie: Freepik

Žena se na internetu svěřila, že byla ochotna své kamarádce splnit cokoli, proto ji velmi mrzela její reakce. Celý případ chce hnát k soudu, aby tak své peníze dostala zpět. Mnoho internetových uživatelů se postavilo na její stranu a v soudním řízení jí přejí štěstí. Strach nevěst ze zkažené svatby je obecně rozšířený. Na DámskémDeníku jsme zveřejňovali zpověď ženy, jejíž přítelkyně udělala pro ni něco neodpustitelného.

Kdo je podle vás v právu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Zobrazit další články