Takové kouzelnické triky tu ještě nebyly. Muž šokoval celé publikum i porotu. Na konci stála údivem celá hala

Do talentové soutěže přišel 67letý filipínský kouzelník Rico. Hned po prvním triku bylo jasné, že na tento moment diváci hned tak nezapomenou.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Když na jeviště talentové soutěže přišel 67letý muž, členové poroty ani diváci nevěděli, co mají očekávat. Představil se jako kouzelník Rico. Bylo jasné, že zažijí velkolepou show, nebo vystoupení, na které brzo zase zapomenou. Jeho iluze se však ukázaly být dost neobvyklé a velice kreativní. Údiv diváků se v průběhu představení neustále zvyšoval. Na konci se mu dostalo obrovského potlesku ve stoje.

První dojem z kouzelníka Rica

Když vstoupil na pódium, nikdo nevěděl, co se bude dít. Tento filipínský kouzelník Rico byl oblečen v modrém fraku s ladícími kalhotami. Pozornost diváků hned na začátku upoutal nejen svým vzhledem, ale také tím, že krátce po jeho nástupu začala hrát hudba. Byla velice chytlavá. Svou kouzelnickou show začal menšími pohyby v rytmu muziky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Za ním již stála spousta předmětů a asistentů. Veškeré obecenstvo bylo natěšené, co se všemi těmi věcmi udělá. Po krátkém tanečku přišel na řadu první trik. Asistent donesl Ricovi hořící stoličku. Kouzelník nad ohněm začal čarovat rukama. Pak z ničeho nic praštil do stolku a namísto plamene se zde objevil malý pes.

Rico ohromil spoustou triků se zvířaty

iZdroj fotografie: Depositphotos

Diváci byli v šoku. Toto bylo opravdu nečekané. Nikdo nechápal, jak to dokázal. Hořící deska byla tak tenká, že by se do ní žádný pes nevmáčkl. Než se všichni dokázali vzpamatovat z údivu, přišel další spolupracovník. Tentokrát přinesl kruhovou kovovou nádobu bez víka. Uvnitř bylo pár fáborků, které si Rico vzal do ruky. Samozřejmě nejdříve všem dokázali, že nádoba je naprosto prázdná.

Natočili ji k obecenstvu, aby je ujistili, že v ní nic není. Když ji položili zpátky, vhodili do ní ony fáborky a zapálili je uvnitř. Jakmile se plamen vyšplhal nad stěny kovové nádoby, překryli jí víkem, načež jej opět rychle zvedli. A najednou z ní vyskočil pes, tentokrát však mnohem větší než ten první. Publikum začalo jásat.

Rico dostal obrovský potlesk od diváků

Tento druhý pes nebyl o nic menším překvapením než ten první. Pak však Rico nasadil seriózní tvář. Přistoupil ke své asistence a mávnutím rukou jí uvedl do hypnotického stavu. Spolu s dalšími pracovníky ženu odnesli a vyzvedli na dvě tyče. Jednu měla pod hlavou, druhou pod nohama. Už to, že okamžitě nespadla na zem, bylo ohromující. V tu chvíli se Rico otočil ke kleci s holuby, jež mu stála po levici.

Rychlým trhnutím horní stěny ji sundal a místo holubic se na scéně objevila mladá dívka. Pak nadešel čas na poslední trik. Dívka se po pár akrobatických kreacích vyhoupla do stojky. Ovšem rukama u toho balancovala na dlaních ženy ležící na tyčích. Kouzlo bylo zakončeno tím, že ženě odebrali tyč pod nohama. To již obecenstvo stálo a nepřetržitě jásalo a tleskalo neuvěřitelnému vystoupení. Na Ricovy triky ještě dlouho nikdo nezapomene.

Zdroj: Attract Tour

Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články