Když se babička dobelhala na podium, všichni vyprskli smíchy. Svým pěveckým vystoupení ale odrovnala všechny v sále

V talentové show můžete očekávat opravdu vše. Může se přihlásit někdo, kdo vůbec nemá talent, nebo i někdo, kdo svým vystoupením všechny doslova šokuje.

i Zdroj fotografie: Chris McKenna / Creative commons / CC BY-SA
                   

V televizních show a talentových soutěžích nikdy nevíte, co vás ještě může překvapit. Stejně tomu je i v soutěži Britain’s Got Talent. Tyto pořady oslovují různé lidi a jejich zájmy a kreativita jsou opravdu různorodé a originální. Z této soutěže můžete znát například Susan Boyle, které se díky svému pěveckému vystoupení proslavila po celém světě.

Vystoupení babičky Jenny

Jenny Darrenové bylo 68 let, když se rozhodla zúčastnit se konkurzu v soutěži Britain’s Got Talent. Když vstoupila na jeviště, vypadala jako stará babička. Moderátor se jí ptal, jestli si opravdu myslí, že to, co dělá, jí může zajistit postup, nebo dokonce výhru. Jenny se ale nenechala rozhodit a odpověděla, že si je naprosto jistá.

iZdroj fotografie: Pixabay

Šokující vystoupení babičky Jenny

Jenny vstupuje na pódium a všechny žádá o strpení. Pomalu se vysvléká ze svého babičkovského oblečení. Porotci jsou v šoku, když najednou na pódiu spatří místo stařenky rockerku v černém topu a kožené sukni. Sálem se rozezní známý zvuk písničky Highway to Hell od skupiny AC/DC.

Zpěvačka Jenny Darrenová

Ukázalo se, že Jenny je zpěvačka, která vyrůstala v Birminghamu v Anglii. Za svůj život zpívala v mnoha kapelách na různých místech, a dokonce vydala čtyři alba. Zpěvu se věnuje už od dvanácti let. Místo nudy v důchodu si chce svého života ještě užívat a rozhodla se rozhoupat jeviště talentové soutěže v rytmu rock and rollu.

Porotci byli opravdu v šoku

Nikdo z porotců nečekal, že se ze stařenky vyklube tak úžasná zpěvačka. Všichni byli opravdu v šoku. I David Walliams se postavil a užíval si jednu z neoblíbenějších rockových písní naplno. Všichni v sále byli ohromeni výkonem.

Důchod neznamená berle nebo invalidní vozíky, pro Jenny s rock and rollovým duchem to znamená užívat si život naplno a jet dál. Nic ji nezastaví. Podle jejich slov ji ani smrt nezastaví. Vyleze po žebříku do nebe, nebo pojede po dálnici do pekla.

Co si myslíte o úžasném pěveckém výkonu Jenny Darrenové?

Zdroj: Britain Got Talent

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Tablety do myčky zatočí se špínou v celém domě. Dá se s nimi vyčistit trouba, záchod, pračka i sprcha
Události247.cz
Události247.cz
Putin reaguje na západní pomoc: Rusové použijí ty nejpokročilejší zbraně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kouzlo rybího tuku: Kromě jiného zvětšuje prsa a snižuje riziko srdečních onemocnění. Má vliv i na oči a motoriku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Je to pocit, jako kdyby vás někdo pohřbil zaživa: Proč dochází ke spánkové paralýze a co se s tím dá dělat