Chlapeček se nebezpečně přiblížil k noze koni. Všichni očekávali ten nejhorší scénář, ale pořízené záběry vás zaskočí u srdce

Maminka čtyřletého chlapečka se stará o koně. Měla však strach k nim vzít svého syna, protože nevěděla, jak na sebe budou reagovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Setkání tohoto velkého a krásného koně se čtyřletým chlapečkem s Williamsovým syndromem vás stoprocentně zahřeje u srdíčka. Malý chlapec viděl koně poprvé v životě a zpočátku z něj měl strach. Ono není divu, kůň byl totiž oproti němu doopravdy obrovský. Chlapec vůbec nevěděl, jak se k němu má chovat. A neměl moc dobrý pocit, když se k němu kůň začal přibližovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chlapeček poznal, že je v bezpečí

Chlapečkovi naštěstí netrvalo dlouho, než zahnal své obavy a koni začal důvěřovat. I když velikost koně pro něj prvně byla zastrašující, po pár chvílích už instinktivně věděl, že je v bezpečí. Kůň se chlapce také nebál a naprosto věřil tomu, že mu neublíží. Byl k němu neuvěřitelně něžný, opatrný a sledoval každý jeho pohyb. Cítil totiž, že je chlapec tak trošku zvláštní, a byl k němu natolik citlivý, až vás to dojme.

Strašně si koně zamiloval

Když se chlapec začal v blízkosti koně cítit jistěji, kůň se stal ještě tolerantnějším. Toto něžné zvíře dovolilo chlapci objímat ho, pusinkovat a hladit. Ani trošku necuklo. Chlapec se ho vůbec nebál, ani když začal objímat koni nohy, které byly jednou tak velké jako on.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Co je to Williamsův syndrom

Williamsův syndrom je velice vzácná genetická porucha, která může potkat kohokoliv. Rozezná se již při narození a identifikuje se pomocí testů DNA. Lidé, kteří touto poruchou trpí, mohou mít zpoždění při vývoji a problémy s učením. Jinak jsou tito lidé ale velice přátelští a sociální. Mají v sobě obrovské množství lásky. Jak je vidět v tomto videu, chlapec si užívá toho, že mu kůň věnuje svou pozornost. Na jeho tváři můžete vidět upřímnou radost.

Zdroj: Animal Channel

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jahody po něm rostou jako zběsilé: Řeč je o manganistanu
Události247.cz
Události247.cz
Google upozornil na aplikaci iRecord, která dokáže odposlouchávat zařízení. Lide by si prý měli smazat
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jak na reflux žaludku: Důležité je vyhnout se pití kávy
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů