Chlapeček se nebezpečně přiblížil k noze koni. Všichni očekávali ten nejhorší scénář, ale pořízené záběry vás zaskočí u srdce

Maminka čtyřletého chlapečka se stará o koně. Měla však strach k nim vzít svého syna, protože nevěděla, jak na sebe budou reagovat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Setkání tohoto velkého a krásného koně se čtyřletým chlapečkem s Williamsovým syndromem vás stoprocentně zahřeje u srdíčka. Malý chlapec viděl koně poprvé v životě a zpočátku z něj měl strach. Ono není divu, kůň byl totiž oproti němu doopravdy obrovský. Chlapec vůbec nevěděl, jak se k němu má chovat. A neměl moc dobrý pocit, když se k němu kůň začal přibližovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chlapeček poznal, že je v bezpečí

Chlapečkovi naštěstí netrvalo dlouho, než zahnal své obavy a koni začal důvěřovat. I když velikost koně pro něj prvně byla zastrašující, po pár chvílích už instinktivně věděl, že je v bezpečí. Kůň se chlapce také nebál a naprosto věřil tomu, že mu neublíží. Byl k němu neuvěřitelně něžný, opatrný a sledoval každý jeho pohyb. Cítil totiž, že je chlapec tak trošku zvláštní, a byl k němu natolik citlivý, až vás to dojme.

Strašně si koně zamiloval

Když se chlapec začal v blízkosti koně cítit jistěji, kůň se stal ještě tolerantnějším. Toto něžné zvíře dovolilo chlapci objímat ho, pusinkovat a hladit. Ani trošku necuklo. Chlapec se ho vůbec nebál, ani když začal objímat koni nohy, které byly jednou tak velké jako on.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Co je to Williamsův syndrom

Williamsův syndrom je velice vzácná genetická porucha, která může potkat kohokoliv. Rozezná se již při narození a identifikuje se pomocí testů DNA. Lidé, kteří touto poruchou trpí, mohou mít zpoždění při vývoji a problémy s učením. Jinak jsou tito lidé ale velice přátelští a sociální. Mají v sobě obrovské množství lásky. Jak je vidět v tomto videu, chlapec si užívá toho, že mu kůň věnuje svou pozornost. Na jeho tváři můžete vidět upřímnou radost.

Zdroj: Animal Channel

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat