Za neobvyklý sen utratila miliony: Dívka chce mít největší zadek na světě, už teď má její pozadí obvod dva metry

Cvičení v posilovně nepřinášelo kýžený efekt, proto žena přistoupila k radikálnějším metodám. Štíhlá linie nezapadá do její představy o ideálu ženské krásy. Jsou to křivky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Měřítko pro dokonalý vzhled má každý člověk jinak posunuté. Pro někoho je důležité mít třeba symetrický obličej, štíhlou postavu, plné rty nebo pevná ňadra. Pro devětadvacetiletou Švédku se srbskými kořeny Natashu Crown je to zadek. Netají se tím, že chce mít ty největší hýždě na světě. Aby si splnila svůj sen, neváhá pro to udělat téměř cokoliv. Počínaje specifickými stravovacími návyky a konče třeba plastickými operacemi. Ale zdaleka jí nejde jen o její pozadí.

Upravené nemá jen pozadí

Kromě zvětšení zadku absolvovala totiž už řadu estetických zákroků. Pravidelně si nechává napíchat rty a nechala si upravit lícní kosti, bradu i poprsí, aby bylo objemnější. Za plastické operace utratila už tři miliony korun. O výživné nebo pestré stravě taky nemůže být řeč. Aby její pozadí nabývalo tak, jak si představuje a skutečně se stalo světovým unikátem, nestačí jen práce chirurgů. Natasha tomu pomáhá tím, že nadměrně konzumuje tučné jídlo.

Svůj první zákrok, kterým byl brazilský lifting hýždí, podstoupila influencerka, kterou na sociálních sítích sledují miliony lidí, v pouhých dvaceti letech. Původně se domnívala, že kýženého zvětšení hýždí dosáhne pravidelným cvičením v posilovně. Možná se ale očekávaný výsledek nedostavil brzy anebo pozadí nemělo ideální parametry, které si Natasha představovala. Přistoupila proto k plastické operaci, která zaručovala mnohem velkolepější efekt.

Pravá žena musí mít křivky

První zákrok byl úspěšný. Hýždě opravdu podstatně nabraly na objemu, jenže Natashe se po čase zdálo, že to je málo. O půl roku později už plánovala další. Před operací žena přibrala přes 20 kilogramů, protože chtěla, aby efekt byl maximální. „Věděla jsem, že čím víc tuku budu mít, tím větší budu. Tak jsem se rozhodla hodně přibrat,“ vysvětlila. Pro většinu lidí je ideálem krásy štíhlá postava, ale ne pro Natashu. „Pravá žena musí mít křivky,“ tvrdí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Natasha Crown (@natasha_crown_official1)

Otázkou je, zda muže extrémní křivky lákají. Natasha už sedm let neměla partnera. „Když se spojí moje silná osobnost a mé extrémní tělo, spoustu chlapů to odradí,“ vysvětluje svůj pohled na věc. Křivky ženy opravdu stojí za to. Obvod jejího zadku měří přes dva metry. “Když se procházím, cítím, jak se mi třepe. Myslím, že je to ten nejlepší pocit. Díky mému zadku se cítím sexy a velmi mocně,“ dodala Natasha. Nedávno se objevila v pořadu, v němž se lidé seznamují naslepo, ale neklaplo to. Jejímu protějšku však nevadila postava Natashi, nýbrž její povaha.

Jak moc může rozměrnější postava komplikovat běžný život?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Zobrazit další články