Čeho se nejvíce bojíte? Znamení zvěrokruhu odhalí váš největší strach, který ve vás číhá. Je to samota, zlomené srdce, či chudoba?

Horoskopy kromě partnerských vztahů, budoucnosti i doporučení toho, kam směřovat svůj osobní i profesní život, dokážou také odhalit to, čeho se nejvíce bojíte.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V horoskopech se většinou zaměřujeme na budoucnost a dále třeba také to, jakým směrem byste se měli ve svém osobním, ale i profesním životě vydat a jaká láska vás čeká a hlavně kdy. Horoskopy nám ale dokážou říci také mnoho o tom, čeho se ve skutečnosti nejvíce bojíme.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Pokud jste narozeni ve znamení Berana, nejvíce se bojíte ztráty svých blízkých, a to i přesto, že se snažíte si to nepřipouštět. Ve většině případů se snažíte být nad věcí, a to i pokud se jedná o velkou hádku. Vždycky chcete mít pravdu i za cenu, že byste někomu blízkému mohli ublížit. Svou chybu si uvědomíte až později a je pro vás velkou noční můrou to, že byste o své blízké mohli přijít.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Býk (21. 4. až 21. 5.)

Jako člověk narozený v tomto znamení se nejvíce bojíte toho, že se dostanete do finančních problémů. Máte rádi svoje pohodlí a rádi si dopřáváte. Děsí vás představa toho, že by se jednou pevný povrch, na kterém stojíte, mohl zhroutit a vy jste tak museli čelit nepříjemné realitě. Chtěli byste mít navždy naprostou finanční svobodu a tvrdě si za tím jdete.

Blíženci (22. 5. až 21. 6.)

V životě jste velmi nerozhodní. Jste si sami vědomi toho, že často měníte názory, a proto se bojíte udělat důležité rozhodnutí. Tohle radši necháváte na ostatních, protože co kdyby ta cesta, kterou jste si zvolili, nebyla ta správná? Pokud rozhodnutí uděláte sami, museli byste taky sami nést následky. Udělejte si seznam pro a proti a vykročte svému rozhodnutí naproti.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rak (22. 6. až 22. 7.)

Rodina a pohodlné prostředí je pro vás nejdůležitější. Neradi vystupujete ze své komfortní zóny a vystavujete se situacím, na které nejste připraveni. Bez rodiny byste se cítili nepříjemně a z pobytu ve skupině neznámých lidí je vám úzko. Pokud se těmto situacím vystavit musíte, potřebujete se na to připravit dopředu.

Lev (23. 7. až 22. 8.)

Užíváte si pozornost a život v záři reflektorů. Užíváte si večírky a společenské akce. Nejvíce vás děsí to, že byste o tuto pozornost najednou mohli přijít. Snažíte se stále udržovat v povědomí lidí, být vždycky středem pozornosti a ze společnosti vyčnívat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna (23. 8. až 22. 9.)

Nejvíce vás děsí představa, že uděláte chybu. Ve všem co děláte se snažíte být naprosto bezchybní. Nepodceňujete přípravu a jste velmi dobrý studijní typ. Celý svůj život chcete vidět dokonale a přejete si, aby jej takhle viděli i ostatní. I přesto, že se za pozlátkem často skrývá velké trápení, nechcete ho okolí ukázat.

Váhy (23. 9. až 23. 10.)

Vás, kteří jste narození v tomto znamení nejvíce děsí samota. Představa, že se nebudete mít komu svěřit, s kým si popovídat i životních nepříjemnostech, ale i s kým sdílet ty krásné chvíle. To, že by se s vámi váš partner rozešel, je pro vás představa, která ve vás vyvolává velkou úzkost.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Štír (24. 10. až 22. 11.)

I když to neradi přiznáváte, intimita vás ve skutečnosti velmi děsí. Trvá vám dlouho, než si k někomu vybudujete vztah natolik důvěrný, abyste se s ním chtěli sdílet své nejtajnější sny. Bojíte se, že když se někomu otevřete, bude to důvodem k tomu, aby z vašeho života odešel. Proto se snažíte zůstat nezávislí a svůj život s nikým raději nesdílet.

Střelec (23. 11. až 21. 12.)

Chcete být celý život volní a na nikom nezávislí. Nejvíce vás děsí představa, že zapadnete do tabulek. Nechcete pracovat od 8 do 5. Mít život na píchačky. Nechcete si organizovat život podle někoho dalšího a často vás vlastně ani neláká klasický konvenční vztah a manželství. Chcete být svobodnou duší, průzkumníkem a objevitelem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kozoroh (22. 12. až 20. 1.)

V životě se nejvíce bojíte selhání. Užíváte si úspěch, ať už v kariéře, tak v soukromém životě a děsí vás představa, že by se jednou mohlo něco zvrtnout a váš životní plán se sesype jako domeček z karet. Tvrdě pracujete a to, že byste mohli udělat jednu malou chybu, která by vám vše pokazila vás děsí.

Vodnář (21. 1. až 20. 2.)

Lidé narození v tomto znamení jsou stejně jako Střelci velmi svobodomyslní. Nesnesete, když se vás někdo snaží zařadit do tabulek. Ve škole jste se tedy necítili nikdy dobře a měli jste pocit, že plýtváte svým potenciálem. Nejvíce vás děsí představa, že byste se měli řídit ostatními a bylo vám upřeno rozhodovat o svém životě sám a svobodně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby (21. 2. až 20. 3.)

Nejvíce se děsíte zodpovědnosti. Snažíte se jí předat na někoho jiného, protože se bojíte, že byste ji museli za své činy převzít. Nechcete těm situacím čelit, a proto se vždycky z konfliktu snažíte vybruslit tím, že z něj uděláte humornou situaci. Raději žijete ve svém malém fantazijním světě, než abyste čelili tomu velkému, který vám na bedra nakládá pro vás nesnesitelnou odpovědnost.

Čeho se nejvíce bojíte?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti