3 nejstatečnější znamení zvěrokruhu hravě vyřeší každý problém a úskalí života. Patříte mezi hrdiny, nebo zbabělce?

Jsou statečné a nebojí se žádných obtíží. Ženy narozené v těchto znameních zvěrokruhu překonávají úskalí života s úsměvem na tváři.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Život není vždy jen procházka růžovým sadem. Každý z nás se musí občas osudu postavit a bojovat. Existují tři znamení zvěrokruhu, která se s těžkým životním obdobím umí vypořádat o něco lépe. Tyto ženy jsou opravdu statečné a jen tak něco je nedokáže vyvézt z rovnováhy. Z většiny věcí totiž nemají strach a dokáží jim čelit s hlavou vztyčenou.

Berani jsou odvážní

Dámy, které se narodily jako Berani, mají velkou odvahu. Nebojí se tmy, žádných nemocí a strach nemají dokonce ani ze smrti. Ženy narozené v tomto znamení žijí hlavně přítomností. Ze všeho si navíc vybírají jen to nejlepší pro krásný a příjemný život. Berani nepřemýšlí o důsledcích, protože jsou odvážní a klidně ve svém životě chybují.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ostatním ukazují, kdo skutečně jsou. Rozhodně to nejsou žádní pokrytci, vždy říkají pravdu bez ohledu na to, s kým hovoří. Tito lidé mají odvahu osoby kolem sebe konfrontovat. V žádném případě netolerují, pokud jim nebo jejich rodině či přátelům někdo ubližuje. To se hned ozvou a zjednají pořádek.

Ženy Lvice jsou silné

Lev je král džungle. Ženy narozené v tomto znamení patří k těm nejodolnějším. Jsou to silné osobností, které bez problému přebírají zodpovědnost za veškeré své činy. Lvice jsou velmi rády středem pozornosti. Udělají cokoliv pro své blízké. Partner i široká rodina je pro Lvici to nejdůležitější v jejím životě.

iZdroj fotografie: Pixabay

Za svoji rodinu bojují, stejně tak za své nejlepší přátele. Lvice jsou velmi vnímavé, a vždy mají odvahu se postavit tváří v tvář osudu, ať už je jakýkoliv. Snaží se pro sebe i své blízké nalézt tu nejideálnější cestu. O svoji rodinu se postarají jak nejlépe dokáží.

Střelci jsou nejstatečnější

Ženy narozené ve znamení Střelce jsou ze všech nejstatečnější. V žilách jim koluje adrenalin místo krve a milují velké senzace. Vydávají se do zcela neznámých míst a nemají strach ani z divočiny. Dokonce se tam snad mohou přestěhovat, protože by byly šťastné. Ženy Střelkyně však baví veškeré cestování za dobrodružstvím, ať už na ně čeká za humny nebo na druhém konci světa.

iZdroj fotografie: Pixabay

Tyto ženy rády svým partnerům ukazují svoji odvahu. Naopak muži je obdivují za jejich spontánnost. Střelkyně se velice dobře dokáže přizpůsobit jakékoliv situaci, neexistuje snad nic, co by ji vyvedlo z míry. Velmi dobře řeší veškeré obtížné situace. Má optimistický pohled na svět a na všem se snaží hledat jen to dobré.

Co pro vás znamená odvaha a statečnost?

Zdroj: Horoscope, TimesOfIndia

Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství