Důchodkyně poprvé porodila v 66 letech. Jak vypadá dcera nejstarší matky na světě? Kdekdo to považuje za pobuřující

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V dnešní době není nic neobvyklého, pokud má malé děti starší muž. Mnohdy se muži stanou otci až na prahu sedmdesátky nebo si alespoň pořídí dalšího potomka. U matek to však není tak obvyklé. Ženy jsou navíc většinou schopné otěhotnět a donosit děti jen do určitého věku. Existují však výjimky jako je například Adriane.

Rumunka se proslavila po světě

Adriana Iliescu se narodila v Rumunsku. Proslavila se po celém světě, když se poprvé stala matkou ve věku 66 let. Stalo se tak v roce 2005. Její dceři je tak dneska již 16 let. Je důležité poznamenat, že Adriana celý svůj život pracovala na univerzitě a získala také čestný titul profesorky. Adriana byla také vdaná. Její manžel však nechtěl mít děti. Žena však po svém vlastním potomkovi nikdy nepřestala toužit a rozhodla se vyhledat lékařskou pomoc.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Adriana Iliescu

Její přátelé s ní nesouhlasili. Ona se však nenechala zviklat a rozhodla se podstoupit IVF. V současné době spolu maminka s dcerou žijí v obyčejném bytě v Bukurešti. Jediný příjem rodiny je důchod Adriany, který činí 250 eur. Šestnáctiletá dívka přiznává, že kvůli věku své matky zažila ve škole i nepříjemné chvilky. Ona si to však nebere. Navzdory velkému věkovému rozdílu mají matka a dcera velice vřelý vztah.

Snaží se být tou nejlepší matkou

Adriana si je vědoma všech potřeb své dcery a snaží se pro ni být tou nejlepší matkou na světě. Proto, aby své dceři stačila se stále musí učit. V osmdesáti letech se například musela naučit ovládat internet. Pro svoji dceru by však udělala cokoliv. Nyní jí je dvaaosmdesát a Eliza je na svou matku velmi hrdá. Řečem svých spolužáků nevěnuje vůbec žádnou pozornost.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Adriana Iliescu

Adriana svého činu také nelituje a sní o tom, že se dožije dvacátých narozenin svého jediného dítěte. Do té doby uběhnou ještě dlouhé čtyři roky a staré dámě v tu dobu bude 86 let. I my bychom staré dámě a její dceři přáli, aby společně mohli strávit ještě mnoho společných let. Krásné by bylo, kdyby maminka svoji dceru viděla i u oltáře. Kdoví, třeba i na to jednou dojde.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 735 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Manželé vybudovali uprostřed lesa geniální dům, který svou krásou uhrane oči každého. Rodině poskytuje luxus milionové vily
Události247.cz
Česko začne očkovat třetí dávkou vakcíny. Podle dat z Izraele má ale většina lidí po jejím podání vedlejší účinky
JakZdravě.cz
Super polévka nabitá vitamíny posílí imunitu a chrání před virovými i bakteriálními onemocněními. Podzimní elixír zdraví
VědaŽivě.cz
Míváte noční můry? Pokud je to některý z následujících motivů, rozhodně ho neignorujte