Jak vypadá dcera nejstarší matky? Porodila v 66 letech | DámskýDeník.cz

Důchodkyně poprvé porodila v 66 letech. Jak vypadá dcera nejstarší matky na světě? Kdekdo to považuje za pobuřující

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V dnešní době není nic neobvyklého, pokud má malé děti starší muž. Mnohdy se muži stanou otci až na prahu sedmdesátky nebo si alespoň pořídí dalšího potomka. U matek to však není tak obvyklé. Ženy jsou navíc většinou schopné otěhotnět a donosit děti jen do určitého věku. Existují však výjimky jako je například Adriane.Rumunka se proslavila po světě

Adriana Iliescu se narodila v Rumunsku. Proslavila se po celém světě, když se poprvé stala matkou ve věku 66 let. Stalo se tak v roce 2005. Její dceři je tak dneska již 16 let. Je důležité poznamenat, že Adriana celý svůj život pracovala na univerzitě a získala také čestný titul profesorky. Adriana byla také vdaná. Její manžel však nechtěl mít děti. Žena však po svém vlastním potomkovi nikdy nepřestala toužit a rozhodla se vyhledat lékařskou pomoc.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Adriana Iliescu

Její přátelé s ní nesouhlasili. Ona se však nenechala zviklat a rozhodla se podstoupit IVF. V současné době spolu maminka s dcerou žijí v obyčejném bytě v Bukurešti. Jediný příjem rodiny je důchod Adriany, který činí 250 eur. Šestnáctiletá dívka přiznává, že kvůli věku své matky zažila ve škole i nepříjemné chvilky. Ona si to však nebere. Navzdory velkému věkovému rozdílu mají matka a dcera velice vřelý vztah.

Snaží se být tou nejlepší matkou

Adriana si je vědoma všech potřeb své dcery a snaží se pro ni být tou nejlepší matkou na světě. Proto, aby své dceři stačila se stále musí učit. V osmdesáti letech se například musela naučit ovládat internet. Pro svoji dceru by však udělala cokoliv. Nyní jí je dvaaosmdesát a Eliza je na svou matku velmi hrdá. Řečem svých spolužáků nevěnuje vůbec žádnou pozornost.


iZdroj fotografie: Se souhlasem Adriana Iliescu

Adriana svého činu také nelituje a sní o tom, že se dožije dvacátých narozenin svého jediného dítěte. Do té doby uběhnou ještě dlouhé čtyři roky a staré dámě v tu dobu bude 86 let. I my bychom staré dámě a její dceři přáli, aby společně mohli strávit ještě mnoho společných let. Krásné by bylo, kdyby maminka svoji dceru viděla i u oltáře. Kdoví, třeba i na to jednou dojde.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 812 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná