Nejstabilnější vztahy Hollywoodu: Těmto hvězdným párům to klape nejen na plátně, ale i dlouhá léta v životě

Udržet lásku stabilní v prostředí plném známých úspěšných lidí a uspěchaného životního stylu je velmi těžké. Těmto slavným párům se to ale daří už desítky let.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Prostředí showbusinessu je kromě produkce velkého množství filmů a pozlátka slávy známé taky velkým množstvím afér. Byť jsou aféry, zálety a rozvody velmi běžné i v běžném životě, na hvězdy je vyvíjen obrovský mediální tlak a jejich zálety jsou tak mnohdy více vidět. Existují ale také výjimky, které mají velmi stabilní manželství trvající už třeba i několik desítek let. U těchto páru je vidět podpora, kterou si vzájemně partneři dodávají a jaký příznivý vliv má pro jejich růst.

Salma Hayek, Beyonce a Jessica Alba

Slavná hollywoodská herečka poznala svého už manžela, úspěšného podnikatele jménem François-Henri Pinault v roce 2006 v Benátkách a byla to láska na první pohled. Zamilovaný pár svou svatbu uspořádal o tři roky později v divadle La Fenice Theatre v Benátkách a jejich manželství trvá dodnes. Láska mezi Beyonce a neméně slavným zpěvákem jménem Jay-Z začala přátelstvím.

V roce 2002 spolu vydali píseň s názvem Bonnie a Clyde a Jay-z se také objevil v dalším songu Beyonce. Přátelství později přerostlo v lásku a pár si řekl své ano v roce 2008. Jessica Alba se se svým budoucím manželem seznámila na natáčení filmu Fantastická čtyřka v roce 2004 a svatba se konala už o čtyři roky později. Jejím dlouholetým partnerem je Cash Warren a herečka za klíč ke šťastnému manželství považuje společné trávení volného času.

Modelka, herečka a přemožitelka upírů

Oblíbená modelka Claudia Schiffer se seznámila se svým partnerem jménem Matthew Vaughn v roce 2001. Byla to láska na první pohled a svatba se konala už po 16 měsících od seznámení ve Velké Británii. Několik let po svatbě se pár rozhodl na stejném místě koupit pozemek. Herečka Catherine Zeta-Jones známá svým exotickým vzhledem poznala svého budoucího manžela v roce 1998 na filmovém festivalu ve Francii.

Jejím nastávajícím nebyl nikdo jiný, než známý hollywoodský herec Michael Douglas. Svatba se konala o dva roky později a z rodinných fotografií jde vidět, že manželé mají i po tolika letech stále líbánky. Herečka Sarah Michelle Gellar, známá u nás díky seriálu Buffy přemožitelka upírů, poznala svého partnera, herce Freddieho Prince, na natáčení hororu v roce 1996. Vzali se v roce 2002: „Na vztahu se musí stále pracovat, jen tak zůstane silný,“ potvrzují partneři.

Manželství třech slavných hereček

Rita se seznámila se svým manželem, známým hercem jménem Tom Hanks při natáčení filmu v roce 1981 a ke sňatku došlo v roce 1988. Trik od manželů, kteří jsou spolu už přes třicet let je: „Podílejte se vzájemně na svém životě a pracujte na něm.“ Cate Blanchet poznala svého manžela, režiséra a scénáristu jménem Andrew Upton v roce 1996 při studiu dramatického umění. O rok později se vzali a jsou šťastně sezdaní dodnes.

Sarah se s hercem jménem Matthew Broderick, kterého můžete znát například z filmu Godzilla nebo Stepfordské paničky seznámila v roce 1991. Vzali se o 6 let později a jejich láska trvá úspěšně až doposud. Někdy se totiž i dlouhé randění před svatbou vyplatí.

Meryl Streep vdaná krásných 41 let

To nejlepší by mělo být vždycky na konec. To platí i v našem pomyslném žebříčku. Meryl Streep se se svým manželem seznámila, když se dostala v roce 1987 do složité životní situace. Obrátila se tak na kamaráda svého bratra, u kterého pak nějakou dobu bydlela. Dočasné bydlení přerostlo v lásku, když ji její spolubydlící přesvědčil, aby u něj už zůstala. „Kdykoliv mám nějaké starosti nebo potřebuji poradit, vždy se obrátím na něj,“ dodává Meryl.

Jak dlouho již trvá váš vztah či manželství?

Zdroj: MagicalEarth

Diskuze Vstoupit do diskuze
67 lidí právě čte
Zobrazit další články