Bývala nejkrásnější holčičkou na světě. Jak vypadá teď, po tolika letech? Svým vzhledem vás šokuje

Už jako čtyřletá holčička kráčela po přehlídkovém mole světového módního návrháře. O dva roky později byla zvolena nejkrásnějším dítětem světa.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Thylane Blondeau Official
                   

Její jméno sice není v našich končinách moc známé, ale tvář mladé Thylane Blondeau už viděli mnozí z vás. Jako malá holčička se uvedla do světa módních přehlídek po boku známého návrháře Jeana Paula Gaultiera a okouzlila všechny v sále. O pár let později si už svým krásným obličejem získala doslova celý svět.

Nejkrásnější dítě světa

Thylane Blondeau byla v dětství vždy trochu odlišná od ostatních dětí. Její něžná tvář, velké modré oči a dokonale plné rty tak trochu vyčnívaly nad ostatními. Tuto mladou dívku pocházející z Francie podporovali od útlého dětství její rodiče. Otec, francouzský fotbalista Patrick Blondeau, a matka, herečka a moderátorka, Veronica umožnili své holčičce, aby byla součástí velkého světa modelingu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

Thylane se narodila 5. dubna 2001 a její celé jméno zníThylane Léna-Rose Loubry Blondeau. Tím nejlepším začátkem, o jakém si může nechat zdát každá začínající modelka, byla pro dívku módní přehlídka světoznámého návrháře Jeana Paula Gaultiera, který ji prý objevil a vzal pod svá návrhářská křídla. Od toho dne se postupně jako malá holčička dostávala do povědomí módního showbyznysu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

Nejkrásnější tvář světa

Ve svých 19 letech už byla francouzská kráska tváří světově známých magazínů a působila v kampaních značek Lacoste, L’Oréal, Ralph Lauren nebo Chanel. Její ikonická fotografie ji dostala do blízkosti slavných modelek a velkého světa. Toho se ale prý nebojí, když má po boku lidi, kterým může důvěřovat a kteří ji na její cestě doprovázejí již od dětství.

Když ve svých 6 letech Thylane vyhrála titul nejkrásnější holčičky světa, asi ji tehdy ani nenapadlo, že se o 11 let později bude pyšnit titulem nejkrásnější tváře světa znovu. Její dětská krása a jemné rysy obličeje nevymizely, naopak. Každým rokem je tato francouzská kráska půvabnější a ve světě modelingu žádanější. Můžeme jen doufat, že ji tento svět úplně nepohltí.

Dokáže Thylane svou cestu ustát i nadále?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 3257 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná