Pomsta naštvaného stavitele: Do akce si vzal motorovou pilu. Jeho čin zaznamenali sousedé

Klient mu odmítl zaplatit za odvedenou práci. Nenechal se odbýt a situaci vyřešil originálním způsobem.

Dělník na střeše i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Není nic horšího, než když odvedete svůj díl práce, za který nedostanete patřičnou odměnu. Přesně to se totiž stalo v irském Dublinu, kde se majitel nemovitosti rozhodl, že si nechá opravit střechu svého domu zadarmo. Objednal si tedy služby odborníka, který provedl patřičné úpravy nemovitosti, a následně odmítl zaplatit za jeho práci. Ten situaci vyřešil originálním způsobem.

Neférové jednání klienta

Všichni lidé potřebují zdroj určitých finančních příjmů. Jde o přirozený koloběh, kdy pracujete, abyste mohli žít spokojený život se vším, co potřebujete. Za každou práci očekáváte finanční ohodnocení, což je naprosto v pořádku. Jenomže co když vás někdo vezme na hůl? Vy jste svou práci dokončili, ale on si řekl, že nesplní svou část spolupráce s vámi?

Je to jednoduché, stačí si vzít svou práci zpět. V případě věcí, které například prodáváte, je to sice mnohem snazší než u dělnických prací, ale i to se dá vyřešit. Stavebního dělníka přístup neférového klienta tak rozzlobil, že popadl do ruky motorovou pilu a začal odstraňovat stopy své předchozí práce. Všechno zdokumentovali sousedé, kteří si dělníkovo počínání natočili.

Výstražné cedule

Video následně umístili na sociální sítě, kde začalo sbírat bouřlivé reakce. Na začátku nahrávky zazní dělníkova slova: „Toto se stane, když nezaplatíš své účty!“ Samozřejmě jde o vzkaz majiteli nemovitosti. Poničení střechy motorovou pilou však nebylo vše, co dělník v rámci své pomsty udělal. Dal si tu práci, že nechal vyrobit výstražné červené cedule, které umístil do tamní ulice.

Tyto cedule varují další potenciální firmy před tím, aby udělali stejnou chybu jako on sám. Je na nich uvedená přesná adresa domu, ve kterém žije člověk, co neplatí za předem objednané služby. Lidé na internetu se rozdělili do dvou skupin. Jedna si myslí, že se dá dělníkovo počínání označit za vandalismus. Jiní se přiklání k tomu, že jeho jednání a činy jsou férovou pomstou.

Co si myslíte o dělníkově pomstě?

Zdroj: HOTSPOT
Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články