Na narozeninovou oslavu 6letého chlapce nikdo nedorazil. Pak se stalo něco mimořádného

Chtěl nezapomenutelné vzpomínky na oslavu svých narozenin. Nikdo z pozvaných z hostů však nedorazil. Po zveřejnění fotky jeho matkou však nastal zlom.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Většina z nás si pamatuje oslavy svých narozenin v dětství. Někteří z nás je slavili s rodinou, jiní s přáteli. Šestiletý Teddy z Arizony se rozhodl pozvat celou svou třídu, aby společně oslavili jeho narozeniny. Celkově vyrobil pozvánky pro dvaatřicet spolužáků. Nikdo z nich však nepřišel. Chlapcova matka Sil Mazziniová dokonce zamluvila stůl v pizzerii Peter Piper Pizza v Tucsonu. Chtěla, aby byla synova oslava nezapomenutelná.

Velmi smutný zážitek

Dva týdny před velkým dnem dala učiteli všechny pozvánky, které rozdal celé třídě. Sil uvedla, že obdržela potvrzení účasti na narozeninové oslavě. Objednala tedy pizzu a připravila balíčky sladkostí. Bohužel se nikdo z hostů neobjevil. Když ani po hodině nebylo po hostech ani vidu, rozhodla se rodina sníst sama pizzu a zahrát si hry. Podle chlapcova otce Teda Bollingera to byl pro Teddyho velmi smutný zážitek. Hry mu však pomohly trochu zlepšit náladu.

„Byl jsem také zklamaný, to mohu říct s jistotou,“ řekl Bollinger zpravodajskému deníku. „Pro Teddyho bylo nejdůležitější, aby měl kolem sebe své spolužáky. Když se o hodinu později nikdo z nich neukázal, Teddy měl na krajíčku.“ Sil zveřejnila na sociálních sítích zprávu popisující situaci. Fotografie jejího syna sedícího u narozeninového stolu se rychle stala virální. Setkala se s mnoha reakcemi. Někteří uživatelé sociálních sítí chlapci dokonce poslali dárky.

Litovala zveřejnění příspěvku

Podle Teddyho matky se pouze jeden rodič omluvil, že jeho dítě nepřišlo v den konání oslavy. Druhý den se Teddymu spolužáci omluvili. Jeho matka později litovala, že příspěvek zveřejnila na internetu, protože nečekala, že fotka vzbudí takovou pozornost. Také dodala, že nemá v plánu pořádat oslavu Teddyho sedmých narozenin, ale raději by s rodinou vyrazila na výlet. Přesto byly chlapcovi šesté narozeniny nezapomenutelné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kluby Phoenix Suns a Phoenix Rising pozvaly Teddyho a jeho rodiče na basketbalový zápas. Kromě toho dostal chlapec dort a hráči mu zazpívali narozeninový popěvek. Na Teddyho to všechno udělalo velký dojem. Rčení, že není špatné věci, která by nedopadla dobře, je jistě pravdivé, ale vždy je důležité být slušný. Například dát lidem vědět, pokud se večírku nehodláte zúčastnit.

Jak byste reagovali na místě Teddyho matky?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce