Důchodkyně zaplatila nákup muži, který u pokladny neměl dost peněz. Netušila, že zrovna pomáhá milionáři

Žena byla na klasickém nákupu v supermarketu, když si najednou všimla, že u pokladny stojí muž, který nejspíše potřebuje pomoct.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Jednoho dne zaparkovala žena jménem Ruth na parkovišti u místního supermarketu. Medfordskou pobočku obchodu v New Jersey znala jako své boty a opravdu si užívala, když mohla na pár hodin odejít na nákupy. Rozhodně však nečekala, že se jí v tento den stane něco opravdu neuvěřitelného. Všechno to totiž začalo úplně normálně.

Muž u pokladny

Jakmile si Ruth nakoupila vše, co potřebovala, stoupla si do fronty k pokladně a čekala, až na ni přijde řada. Najednou si všimla muže, jenž stál zrovna u kasy. Vypadalo to, jako když hledá svoji peněženku. Zjevně se právě nachází v situaci, kdy mu chybí peníze. Prodavač už vypadal netrpělivě a všichni lidé ve frontě také. Nakonec muž přestal hledat peněženku a obrátil se k lidem za ním s žádostí o pomoc.

Když se Ruth podívala na jeho rozrušenou tvář, vzpomněla si na své novoroční předsevzetí: bude se snažit co nejčastěji dělat dobro. Když muž požádal o peníze pána, který stál před ní, rozhodla se mu pomoci. Ruth si vytáhla z peněženky peníze a zaplatila za něj jeho nákup. Ale uvědomila si, že jí je tento muž něčím povědomý. On se však ptal na její jméno, takže to znamenalo, že muž ji neznal.

Ukázalo se, že je velmi slavný

Muž se jí představil jako Keith. Ona mu řekla, že je velmi podobný jednomu country zpěvákovi. Muž se jen zasmál, on je totiž ve skutečnosti slavný zpěvák Keith Urban – manžel Nicole Kidman. V tu chvíli se však Ruth zamyslela nad tím, jak je možné, že taková celebrita nemá na zaplacení obyčejného nákupu. Jsou to přece jedni z nejslavnějších lidí na světe.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tak nějak začala přemýšlet nad tím, zda nejde o podvod. Jenže najednou ke zpěvákovi přišel velký muž, který jej doprovázel, zkrátka ochranka. Takže bylo jasné, že je to Keith Urban. Pak se vše vysvětlilo – v tomto obchodě nebrali kreditní karty a Keith neměl vybranou žádnou hotovost, takže se ocitnul v pasti. Ruth byla ráda za možnost pomoci a také za to, že se setkala se slavnou hvězdou, kterou měla ráda.

S kým slavným jste se kdy setkali vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
99 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt