3 znamení zvěrokruhu budou v říjnu slavit, čeká je velká finanční odměna. Patříte mezi ně?

Na tato 3 znamení zvěrokruhu čeká v říjnu spousta peněz a velký úspěch. Podívejte se, zda mezi těmito 3 šťastlivci budete i vy s vaším znamením.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

I tento měsíc vyšel nový horoskop na říjen. Opět nastanou určité zvraty a štěstěna se otočí zase na jinou stranu a přikloní se k dalšímu znamení. V nadcházejících týdnech by se mělo začít dařit především těmto 3 znamením zvěrokruhu. Ovoce předchozí tvrdé práce bude konečně pro ně na dosah. Tudíž budou moci očekávat hlavně materiální a finanční nárůstky. Jste mezi těmito znameními i vy?

1. Sebevědomý a ambiciózní Lev

Pro znamení Lva vypadá letošní říjen obzvláště dobře. Finančně bude tento měsíc opravdu slibný. Díky vlivu Marsu, Jupiteru a Venuše se dostane toto znamení do výtečných podmínek, kde si zajistí materiální stabilitu. Konkrétně mezi 8. říjnem až 9. listopadem pro ně bude připraveno perfektní prostředí. Peněžní ohodnocení již na ně čeká. Lepší situaci by si už přát nemohli.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Během těchto slibných týdnů je určitě fajn využít toho, že jim jsou hvězdy nakloněny. Je tedy ideální doba podnikat a investovat, jak měli už delší dobu v plánu. Také se určitě vyplatí přijít s novými nápady a být kreativní. Úspěch však nepřijde sám – je potřeba být aktivní a nebát se riskovat. Neměli by se ovšem pouštět do úplně neznámých vod, to by se jim naopak mohlo vymstít. Předtím, než učiní velká rozhodnutí, by se měli raději poradit s odborníky.

2. Energický a průbojný Beran

Dalším znamením, pro něž bude říjen jeden z nejslibnějších měsíců, je Beran. Aktivita a snaha se v následujících týdnech určitě nikam neztratí a nepřijde vniveč. V říjnu se beranům bude obzvláště dařit a pokrok s rozvojem v jejich profesi je rozhodně nemine. Dosáhnou opravdového úspěchu ve své kariéře. Je však zapotřebí, aby do toho nyní dali všechno. Kdy jindy do něčeho investovat čas a energii než teď.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Svou pozornost by měli určitě věnovat svým obchodním partnerům. Ti jim totiž pomohou s kariérou a otevřou jim nové příležitosti se předvést a uspět. Je však opravdu nutné se nebát, být kreativní a věřit si. Pokud se toho budou držet, pak se nezdaru obávat nemusí. Na konci října se jim pravděpodobně podaří najít i vnitřní rovnováhu. Pocítí také smíření sami se sebou, jelikož vše dopadne podle jejich představ a tužeb.

3. Nespoutaný a dobrodružný Štír

Štěstěna bude v říjnu nakloněná i Štírům. Díky vlivu planety Jupiter se jim bude dařit hlavně po stránce finanční. Úspěch v profesi naopak zařídí Uran. V první polovině tohoto měsíce bude mít štěstí největší podíl na úspěších a v polovině druhé se Štírům naskytne spousta nových příležitostí a pracovních nabídek. Je však potřeba se neobávat trochu zariskovat a jít si doopravdy za svým.


iZdroj fotografie: Pixabay

V následujících týdnech budou zkrátka vždy ve správný čas na správném místě. Šance na finanční přilepšení jsou opravdu vysoké. Přestože se jejich bohatství možná neznásobí teď, nesmí to vzdávat. Veškerá práce a úsilí, kterou nyní vynaloží, se totiž brzy vyplatí. Poté je tento úspěch naplní sebedůvěrou, která je velice důležitá a v budoucnu bude ještě hodně užitečná. Obětování času a energie něčemu, co vede ke splnění jejich snů, není nikdy špatně. Čeká to vaše znamení v říjnu úspěch?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1136 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná