Na dně hluboké jámy plné bahna bojovalo o život 5 malých štěňat. Jaká stvůra tohle dokáže!?

Na cestě do práce zaslechl mladý muž podivné zvuky. V jámě, kterou zakrývala mříž, nalezl 5 drobných štěňat, jež byla na pokraji smrti.

i Zdroj fotografie: S vědomím Surachet Klaevkla
                   

Když ráno vyrazil z domova do práce, vše vypadalo jako v jakýkoli jiný den, ale nebylo tomu tak. Mladý obyvatel Thajska, Surachet Klaevkla, během cesty do zaměstnání totiž najednou zaslechl velmi podivné zvuky. Jako kdyby sténalo, plakalo, nebo naříkalo malé dítě. Zastavil se a poslouchal, odkud zvuk přichází. Uvědomil si, že široko daleko nic není.

Z jámy vycházely podivné zvuky

Když se Surachet rozhlédl kolem sebe, všiml si pouze nedaleké jámy. Zdálo se, že zvuky skutečně přicházejí z ní, a tak se vydal tím směrem. V díře se skruží, která připomínala zanedbanou studnu, byla však jen hromada bahna, což nebylo neobvyklé, protože v Thajsku panovalo období dešťů. Pak se najednou stalo něco zvláštního. Muž měl pocit, že na dně vidět něco se pohnout.

Surachet neváhal a rozhodl se do jámy vlézt, aby se o tom přesvědčil. Chvíli se domníval, že seshora původně koukal jen na kameny obalené bahnem. Jaké však bylo jeho překvapení, když na dně našel 5 zoufalých a zablácených štěňat. Jak se dostala do jámy, to není jasné. Při záchraně musel muž nejdříve odstranit ze studny mříž, takže je tam pravděpodobně někdo zahodil, aby se jich zbavil.

Rodina si všechny chlupáče nechala

Kdyby je Surachet nenašel, jistě by bez pomoci nepřežila. Do práce ten den už nedorazil. Omluvil se a vzal si volno. V náručí si odnesl 5 zablácených, dezorientovaných a bezmocných uzlíčků domů. Musel se o ně postarat. Celá rodina mu pomáhala štěňata osprchovat, nakrmit a připravit jim pohodlné pelíšky.

iZdroj fotografie: S vědomím Surachet Klaevkla

Nakonec se ukázalo, že navzdory tomu, co malí pejsci zažili, jsou v dobrém zdravotním stavu. Žádný z nich nebyl zraněný. Jejich matku se nepodařilo najít. Chlupatí nezbedové si okamžitě získali náklonost všech. Rodina se rozhodla si štěňata ponechat, protože je považuje za znamení štěstí.

Jak mohla štěňata skončit v bahně ve studni?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce