Muž svým vzhledem porotu odradil, ale po prvních slovech legendárního hitu zkoprněli úžasem. Dechberoucí vystoupení

Jakmile člověk vstoupí do pracovního světa, ihned si uvědomí, jak je důležité udělat první dojem. I když se říká, že se nemá dávat na první pohled, většina lidí to stejně dělá.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Někdy je víceméně k ničemu, že máte na něco velký talent, vždy je třeba spojit se s jinými lidmi, abyste sdíleli své schopnosti s jinými lidmi. Své o tom ví i chlapec, který se zúčastnil soutěže The X-Factor UK. To je celosvětově známá soutěž, ve které lidé chtějí ukázat svůj talent. Mladý muž byl hrozně nervózní a porotci i všichni v sále si mysleli, že jeho vystoupení bude určitě propadák. No, nakonec všem spadla čelist.

Chlapec měl na sobě černou mikinu s mopsíkem

Když soutěžící vešel do místnosti, kde měl vystoupit, porota ani diváci si jím nebyli příliš jistí. Muž mel na sobě velkou černou mikinu s mopsem a chodil po místnosti tam a zpět.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Všichni byli trošku v rozpacích a mysleli si o něm, že je tak nějak divný. Muž poté prozradil, že pochází z Říma v Itálii. Poté se Simon Cowell (nejpřísnější z porotců) zeptal, proč tedy nešel do italské verze této soutěže.

Odpověď Cowella vcelku zarazila

Mladík mu odpověděl, že miluje Spice Girls a především Mel B, která byla také v porotě. Tím si aspoň trošku získal její sympatie, ale Simona jeho odpověď poněkud zarazila. Nakonec soutěžící vysvětlil, že přišel, aby zazpíval písničku „Who’s Been Loving You“ od Jackson 5. Všichni porotci se zatvářili udiveně, přece jen tahle písnička není nejjednodušší na zazpívání.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jeho zpěv všechny ohromil

Jakmile zazněl první tón doprovodné hudby, mladík se nadechl a začal zpívat. Jeho dokonalý a silný hlas ohromil všechny porotce, včetně kata Simona Cowella. Soutěžící ihned umlčel veškeré pochybnosti, které o něm porota i diváci měli. Od prvního zaznění jeho hlasu měli porotci husí kůži po celém těle. Po dozpívání porotci řeknou svůj názor, jsou z něj úplně hotoví. Znova se jim potvrdilo, že se nemá posuzovat kniha podle obalu.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Moje tchyně dávala do mikrovlnky ponožky. Nechápala jsem to až do té doby, než mi vysvětlila, že se tak zahřívá
Události247.cz
Události247.cz
Strach z útoků: Menšiny se bojí o své životy. Vládu to ale nezajímá
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Nečekané příznaky vysokého krevního tlaku: Když hodnota překročí 180/120 mm Hg, znecitliví ruce
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vrátíte se do chladného bytu a zapnete radiátor na 5? To je chyba. Je lepší pustit ho na střední stupeň a vyčkat