Motorkářský gang zaklepal na dveře kvůli postižené 5leté holčičce. Co se dělo dál, by od takové skupiny lidí asi nikdo neočekával

Skupina mužů s motorkami zastavila před domem napadené mentálně postižené holčičky. Jakmile dívka s rodiči otevřela dveře, vůdce skupiny jim nabídl pomoc.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Někteří lidé se v ulicích různých měst nebo i vesnic necítí vůbec bezpečně, protože na mnoha místech se pohybují nebezpeční lidé, kteří nepřináší nic dobrého. Pokud máte z něčeho strach, můžete si zavolat na policii, jež vám v mnoha případech pomůže. Někdy však stačí znát motorkářský gang, jako je tento. Motorkáři se zastali malé holčičky, která byla ošklivě zbita na ulici.

Nebezpečí, které číhá v ulicích

Je velice smutné, že lidé se nejčastěji obávají jeden druhého, protože vůbec netuší, co od cizích jedinců mohou čekat. Pokud se někdo na ulici bojí, většinou jsou to ženy, které se obávají přepadení, okradení, v nejhorším případě i znásilnění. Lidé se neustále otáčejí za sebe, když si vyjdou na večerní procházku, aby se ujistili, zda jim něco nehrozí.

Mnohem důležitější je však vědět, jak se bránit v případě, že by k přepadení opravdu došlo. Určitě je také velice vhodné, pokud u sebe ženy i muži nosí pepřový sprej, který mohou použít v případě obrany. Této holčičce by ale před napadením nepomohly ani zkušenosti s obranou, protože se jednalo o malé dítě.

Malá holčička byla fyzicky napadena

Pravděpodobně nikdo by neočekával, že si pachatelé, kteří chtějí pouze někoho fyzicky napadnout, pro svůj čin vyberou zrovna malou holčičku. Většina zločinců si pro své úmysly sice vybírá fyzicky slabší, ale nebývají to primárně děti. Tato dívka však násilníky „zaujala” kvůli svému mentálnímu postižení. Holčičce bylo teprve 5 let a při cestě domů ze školy byla napadena a velice surově zbita.

iZdroj fotografie: Pixabay

Důvod, kvůli kterému holčičku zbili

Agresoři si holčičku vybrali za oběť z nepochopitelného důvodu. Byla mentálně postižená, a to je vyprovokovalo k tomuto otřesnému činu. Na napadení zareagovali motorkáři, kteří se rozhodli zasáhnout. Jednoho dne zastavila skupina potetovaných mužů s motorkami před domem holčičky. Vůdce skupiny šel zazvonit. Jakmile holčička otevřela společně s rodiči, vůdce skupiny řekl, že jim chtějí pomoci.

Dívka měla velké modřiny po celém obličeji a motorkáři byli smutní z toho, co se jí stalo. Nabídli jí a celé její rodině pomoc. Pokud se ještě někdy dostanou do problémů, mají okamžitě zavolat této motorkářské skupině, která se jim vydá ihned na pomoc. Mezi členy tohoto gangu jsou bývalí policisté, zdravotní sestry a zdravotníci. Chtějí se zastávat slabších a pomáhat jim, když budou potřebovat.

Zdroj: BuzzBlog

Jaký trest byste dali pachatelům, kteří ošklivě napadli malé dítě?

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články